اکران فیلم بلید به تعویق افتاد

تاریخ اکران فیلم بلید هنوز اعلام نشده است؛ این فیلم اقتباسی از یک کمیک خواهد بود که شخصیت اصلی آن، نیمی انسان و نیمی خون‌آشام است.

استودیو مارول با ارائه توضیحاتی در رابطه با فاز چهارم تولیدات جدید خود، هیچ توضیحی در رابطه با اکران فیلم بلید (با عنوان اصلی Blade) نداده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


جدیدترین و بهترین فیلم های ۲۰۲۱ | از جیمز باند تا بیتلز


آنچه تعجب طرفداران سینمای مارول را برانگیخته این است که در پی صحبت و توضیح این استودیو در رابطه با فاز چهارم تولیداتش، هیچ خبری از فیلم بلید و اکران آن منتشر نشده است!
بنابراین ممکن است که فیلم بلید واقعا بخشی از فاز چهارم تولیدات کمپانی مارول نباشد؛ به‌خصوص که شروع تولید این فیلم از سپتامبر امسال (شهریور ۱۴۰۰) به ژوئیه سال آینده (تیر ۱۴۰۱) موکول شده است.

بلید، اقتباسی از یک کمیک است که شخصیت اصلی ماجرای آن، نیمی انسان و نیمی خون‌آشام است.


همه چیز درباره هالک دخت یکی از سریال های جدید مارول


استیسی اوسی کافور در حال نگارش فیلمنامه است و استودیو شروع تولید فیلم بلید را در برنامه‌ای فشرده قرار داده. به‌این‌ترتیب اگر فیلم‌برداری در سال ۲۰۲۲ به نتیجه برسد، این فیلم می‌تواند در اواخر سال ۲۰۲۳ اکران شود.

همچنین طبق خبری که از هالیوود ریپورتر منتشر شد، کمپانی مارول در جست‌وجوی یک کارگردان سیاهپوست برای فیلم جدید سوپرمن سیاه است. فیلمی که توسط جی جی آبرامز تهیه و توسط تا-نهیسی کوتس نوشته می‌شود.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم