رونمایی از صدراعظم ناصرالدین شاه در سریال جیران | امیر جعفری در نقش میرزا آقاخان نوری

اولین تصویر از امیر جعفری بازیگر نقش میرزا آقاخان نوری (صدراعظم) در سریال جیران منتشر شد. با فیلیمو شات همراه باشید.

اولین تصویر از امیر جعفری بازیگر نقش میرزا آقاخان نوری (صدراعظم) در سریال جیران منتشر شد. با فیلیمو شات همراه باشید.


به گزارش روابط عمومی سریال، نخستین تصویر از امیر جعفری بازیگر نقش میرزا آقاخان نوری، در سریال حسن فتحی رونمایی شد.

امیر جعفری بعد از چند تجربه موفق با حسن فتحی در سریال‌ میوه ممنوعه و فیلم‌های پستچی سه بار در نمی‌زند و کیفر این بار در سریال تاریخی جیران ایفاگر نقش متفاوتی خواهد بود. جعفری با بازی در نقش میرزا آقاخان نوری روایتگر فعالیت‌های صدراعظم شاه ناصری است.

او پیش‌تر نیز در نمایش خانگی و در سریال ممنوعه حضور داشته است و حالا با جیران تجربه دیگری را به کارنامه بازیگری‌اش اضافه می‌کند.

بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی‌ور، کتانه افشاری‌نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق‌نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن‌پور، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی و مریلا زارعی در نقش مهدعلیا، بازیگران این سریال تاریخی هستند.


نقد و بررسی سریال قبله عالم


در خلاصه داستان این قصه عاشقانه-تاریخی به قلم احسان جوانمرد و حسن فتحی آمده است: «زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…»

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی احسان جوانمرد و حسن فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه در سال ۱۴۰۰ به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش خواهد شد.

امیر جعفری در نقش میرزا آقا خان نوری در سریال جیران

عکس از محمد اسماعیلی


رونمایی از مریلا زارعی در نقش مهدعلیا

رونمایی از اولین تصویر جدیدترین سریال حسن فتحی

همه چیز درباره سریال جیران


تماشای سریال جیران

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.