فیلم جدید تام هنکس و دوست روباتش | یک اثر علمی‌تخیلی تماشایی

فیلم‌برداری فیلم درام/علمی‌تخیلی فینچ (Finch) با بازی تام هنکس هم‌زمان با اکران فیلم دیگر این بازیگر یعنی سگ شکاری (Greyhound) آغاز شد. در حال حاضر اولین تصویر از این فیلم که اواخر همین سال اکران خواهد شد، منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

میگوئل ساپوچنیک کارگردان و کریگ لاک و آیوار پاول نویسندگان فیلم فینچ هستند و تام هنکس در نقش اصلی آن بازی می‌کند؛ یک مهندس روباتیک و یکی از معدود بازماندگان رویداد خورشیدی فاجعه‌بار که جهان را تبدیل به یک مخروبه کرده است. اما فینچ که سال‌ها در یک پناهگاه زیرزمینی زندگی کرده دنیایی جداگانه برای خودش و گودیِر، سگ دوست‌داشتنی‌اش خلق کرده است. او همچنین روباتی به نام جف (بازی کیلب لندری جونز) را ساخته تا در غیابش از گویِر محافظت کند. درنهایت، این سه، سفری به سمت غرب آمریکا که اکنون ویرانه‌ای بیش نیست آغاز می‌کنند و در طی مسیر نیز فینج فرصتی پیدا می‌کند تا لذت و شگفتی زنده‌بودن را به جف نشان دهد. این سفر با چالش‌های زیادی همراه است و لحظات خنده‌داری نیز دارد، که می‌تواند برای مخاطب سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد.

منبع: EmpireOnline

نقد فیلم فینچ Finch

فیلم جدید تام هنکس (Finch) در حال تولید است | آیا ربات می‌تواند از سگ مراقبت کند؟

فیلم جدید تام هنکس

خبر منتشر شده در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
فیلم جدید تام هنکس که اکنون Finch نامیده می‌شود، اثری در ژانر علمی تخیلی است که پخش آن به تلویزیون اپل پلاس سپرده شده. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم جدید تام هنکس که یک درام علمی تخیلی است و Finch نام گرفته مانند فیلم دیگر او با نام سگ تازی (با عنوان اصلی Greyhound) برای پخش به اپل پلاس سپرده شده است.

کارگردانی فیلم جدید تام هنکس را میگل سپاچنیک برعهده دارد و کریگ لاک و ایور پاول فیلم‌نامه این اثر را تالیف می‌کنند.
خلاصه داستان این فیلم به‌این‌ترتیب است که در یک ماجرای پسا آخرالزمانی، مخترعی بیمار با نام فینچ (با بازی تام هنکس) همانطور که به مرگ نزدیک می‌شود، برای محافظت از سگ محبوب خود یک ربات می‌سازد؛ فینچ تا پیش از مرگ خود با چالش‌هایی برای برقرار کردن ارتباط مناسب بین سگش و رباتی است که برای محافظت از او ساخته! کالب لندری جونز، سمیرا ویلی و اسکیت اولریش دیگر بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم که قبلاً با عنوان Bios شناخته می‌شد، توسط Amblin تولید شده بود و قرار بود از اوایل سال جاری میلادی از طریق کمپانی یونیورسال اکران شود، اما نگرانی‌های مداوم در مورد همه‌گیری کرونا باعث شد تا پخش این اثر به اپل پلاس سپرده شود.

اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا ممکن است با باز شدن سینماها این فیلم مجدد روی پرده نقره‌ای نیز اکران شود؟ پاسخ این است که اگر فیلم جدید هنکس پتانسیل به‌دست آوردن جوایز را داشته باشد حتما سازندگان آن برای اکران عمومی در سینماها نیز تدبیری می‌اندیشد.

منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم