محمدرضا فروتن در سریال جزیره سیروس مقدم | آغاز تصویربرداری در کیش

تصویربرداری سریال جدید سیروس مقدم در کیش آغاز شد. محمدرضا فروتن به بازیگران سریال جزیره پیوست.

تصویربرداری سریال جدید سیروس مقدم در کیش آغاز شد. محمدرضا فروتن به بازیگران سریال جزیره پیوست. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


به گزارش روابط عمومی سریال، محمدرضا فروتن به عنوان نخستین بازیگر سریال جزیره معرفی شد. این روزها جزیره کیش از وضعیت قرمز کرونایی خارج شده است و گروه مشغول ضبط تصاویر مربوط به سریال هستند.

محمدرضا فروتن بازیگر سینما و تلویزیون که پیش از این تجربه بازی در سریال‌های نمایش خانگی را داشته است، در جدیدترین حضورش به عنوان بازیگر سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم مقابل دوربین رفته.

فروتن پیش از این، بازی در سریال مانکن را تجربه کرده بود و این روزها در جزیره کیش مقابل دوربین دومین سریال نمایش خانگی سیروس مقدم رفته است.

سیروس مقدم که پیش از این سریال‌های پر مخاطبی را برای تلویزیون در ژانرهای درام، کمدی و اجتماعی ساخته، این بار با فیلمنامه‌ای به قلم علی طالب‌آبادی به سراغ قصه‌ای درام و اجتماعی رفته ‌است.
سریال جزیره به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش خواهد شد. دیگر بازیگران این سریال به زودی معرفی می شوند.

محمدرضا فروتن در تیم بازیگران سریال جزیره

برخی از عوامل این سریال عبارتند از:
مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین: سپیده عبدالوهاب، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه: پیام سوری، طراح لباس: آرزو غفوری، صدابردار: بهمن اردلان، مدیر برنامه‌ریزی: سید علی هاشمی، دستیار اول کارگردان: ایمان غیرتمند، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: امین انتشاری، عکاس: امیرحسین شجاعی، مدیران تدارکات: حسین فیض‌آبادی و نادر اژدری، مدیر تولید: مسعود دلیری.


سریال جزیره سیروس مقدم | رونمایی از لوگو

مروری بر بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی


ممکن است به این مطلب‌ها نیز علاقه‌مند باشید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم