حضور لئوناردو دی کاپریو در قسمت جدید فیلم یک دور دیگر

خبر خوب برای طرفداران توماس وینتربرگ: قسمت جدید فیلم یک دور دیگر (با عنوان اصلی Another Round) در دست تولید قرار می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

خبر خوب برای طرفداران توماس وینتربرگ: قسمت جدید فیلم یک دور دیگر (با عنوان اصلی Another Round) در دست تولید قرار می‌گیرد. قسمت جدید این فیلم ساخته می‌شود؛ این اثر که برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم خارجی شد به تصمیم کارگردانش توماس ویتنبرگ، با ماجرایی نو تولید می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


لیست برندگان جوایز اسکار ۲۰۲۱


ویتنبرگ این خبر را در لحظه دریافت اسکار عنوان کرد و شرکت Appian Way با مدیریت لئوناردو دی کاپریو، در رقابت میان استودیوهای مشتاق برای تولید این فیلم، پیروز میدان شد. همچنین احتمال می‌رود دی کاپریو در قسمت جدید فیلم یک دور دیگر ایفای نقش کند؛ فیلمی که این‌بار انگلیسی‌زبان است. هنوز مشخص نیست که قسمت جدید این اثر، ماجرایی برای پایان قصه است یا خیر!

فیلم یک دور دیگر روایت‌گر ماجرایی است که در آن چند معلم که با روزهای خاکستری زندگی خود دست و پنجه نرم می‌کنند تصمیم می‌گیرند یک نظریه را امتحان کنند؛ نظریه‌ای که مارتین (با بازی مس میکلسن) آن را عنوان می‌کند که می‌گوید انسان باید با مقدار کمی الکل در خون خود به‌دنیا می‌آمد! که این مقدار الکل باعث می‌شود خلاقیت آدم‌ها تقویت شود و با دید بازتر و فکری وسیع‌تر به دنیا نگاه کنند تا کمتر در گیرودار مشکلات ریز و درشت فرسوده شوند.
به این ترتیب مارتین و هرسه دوست او که معلم‌هایی خسته و درگیر روزمرگی هستند، دست به آزمون این نظریه می‌زنند که در ابتدا نتیجه‌ای مثبت و رضایت‌بخش را تجربه می‌کنند اما در ادامه، ماجرا تغییر می‌کند.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم