قسمت جدید فیلم کاپیتان آمریکا ساخته می‌شود

کمپانی مارول تصمیم دارد که قسمت جدید فیلم کاپیتان آمریکا را به کمک گروه نویسندگان فیلم فالکون و سرباز زمستان، تولید کند.

فیلم کاپیتان آمریکا ۴ در دست تولید است. پس از به پایان رسیدن فیلم فالکون و سرباز زمستان (با عنوان اصلیFalcon And The Winter Soldier)، کمپانی مارول تصمیم گرفته است قسمت جدید فیلم کاپیتان آمریکا را بسازد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


تریلر سریال فالکون و سرباز زمستان پس از انتظاری طولانی منتشر شد!
همه چیز درباره هالک دخت یکی از سریال های جدید مارول
همه چیز درباره فیلم ثور ۴ | تیم بازیگران ثور: عشق و تندر


کمپانی مارول تصمیم دارد تا فیلم کاپیتان آمریکا ۴ را به کمک گروه نویسندگان فیلم فالکون و سرباز زمستان، تولید کند؛ این گروه از نویسندگان عبارت هستند از مالکوم اسپلمن و دالان موسون.

در حالی که هیچ بازیگری برای این قسمت مشخص نشده اما انتظار می‌رود سم ویلسون (با بازی آنتونی مکی) در این قسمت حضور داشته باشد؛ زیرا او حالا کاپیتان جدید دنیای سینمایی مارول به‌حساب می‌آید. همچنین پس از خروج کریس ایوانز از دنیای سینمایی مارول بعد از فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی، انتظار نمی‌رود که استیو راجرز در این اثر حضور داشته باشد.
در این مرحله از تولید قسمت جدید فیلم کاپیتان آمریکا هیچ کارگردانی استخدام نشده اما احتمال دارد کاری اسکاگلند که همه قسمت‌های این سریال را کارگردانی کرده مجدد روی صندلی کارگردانی بنشیند.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم