اولین تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند ۲۵

به‌تازگی اولین تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند ۲۵ منتشر شد. در این تصاویر مشخص شده که کریگ دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و روند فیلم‌برداری هم شروع شده.

چند وقت پیش دنیل کریگ در حال فیلم‌برداری فیلم جیمز باند ۲۵ آسیب دید و روند فیلم‌برداری با مشکلاتی مواجه شد و برای مدتی متوقف شد. مسدومیت کریگ باعث شد که چندهفته‌ای روند فیلم‌برداری متوقف شود، اما به نظر می‌رسد که همه‌چیز روبه‌راه شده است. با توجه به اولین تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند ۲۵ ، مشخص شد که روند فیلم‌برداری شروع شده است.

تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند 25

اکانت توییتر فیلم جیمز باند اولین تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند ۲۵ را منتشر کرد. او که همین چند وقت پیش مچ پای خود را عمل کرده بود، در تصاویر جدید سوار جدیدترین مدل اتومبیل استون مارتین است. ماجراهای جیمز باند ۲۵ از آنجایی شروع می‌شود که باند دیگر جزو سازمان جاسوسی نیست و زندگی آرامی را در جامائیکا سپری می‌کند؛ اما او دوست قدیمی خود از سازمان CIA را مشاهده می‌کند. جیمز باند مامور می‌شود که یک دانشمند دزدیده‌شده را پیدا کند. این اتفاق باعث می‌شود که جیمز باند رد یک باند خلاف‌کار جدید را پیدا کند که با استفاده از تکنولوژی‌های جدید خطرات مختلفی به وجود آورده‌اند.

تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند 25

پس از منتشر شدن اولین تصاویر از دنیل کریگ در جیمز باند ۲۵ ، لیست بازیگران این فیلم هم مشخص شد. «رالف فاینز» به‌عنوان شخصیت M در این فیلم حضور دارد. «لئا سیدو» که در فیلم اسپکتر هم بازی کرده بود در این فیلم دیده خواهد شد. «نائومی هریس» هم در نقش مانیپنی به ایفای نقش می‌پردازد. «بن ویشاو» هم در نقش A بازی می‌کند.

فیلم جیمز باند ۲۵ توسط «کری فوکوناگا» که قبلا فیلم‌های «جانوران بدون کشور» و «جین ایر» ساخته بود، کارگردان این فیلم خواهد بود. فیلم اسپکتر که آخرین فیلم از مجموعه جیمز باند تا این لحظه به حساب می‌آید در آبان ماه سال ۲۰۱۵ اکران شد. این فیلم به فروش داخل آمریکای ۲۰۰ میلیون دلار دست پیدا کرد و فروش بین‌المللی آن هم ۶۸۰٫۶ میلیون دلار بود. کل فروش این فیلم هم به ۸۸۰٫۷ میلیون دلار رسید. فیلم جیمز باند ۲۵ که هنوز نام رسمی آن مشخص نشده، در ۱۹ فروردین‌ماه سال ۹۸ اکران خواهد شد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم