سریال سندمن برای نتفلیکس ساخته می‌شود

شایعات می‌گویند که سریال سندمن برای نتفلیکس ساخته می‌شود. این سریال از روی کتاب کمیکی با همین نام ساخته خواهد شد و قرار است پروژه بزرگی باشد.

بر اساس گزارش منتشرشده روی سایت The Hollywood Reporter، به نظر می‌رسد که داستان کمیک «سندمن» که توسط «نیل گیمن» نوشته شده، قرار است به سریال تبدیل شود و روی شبکه نتفلیکس به نمایش در بیاید. حتی مشخص شده «الن هینبرگ» نویسنده فیلم «زن شگفت انگیز» به عنوان شورانر و گیمن و «دیوید اس. گویر» به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال سندمن فعالیت خواهند کرد.

هنوز این خبر رسما تایید نشده و شرکت برادران وارنر و شبکه نتفلیکس چیزی درباره این موضوع نگفته‌اند. با این حال نمایشگاه «کامیک-کان بین‌المللی سن دیگو» دو هفته دیگر برگزار می‌شود و این خبر می‌تواند یکی از اتفاقات مهم این مراسم باشد. تا این لحظه مشخص شده که سرمایه‌گذاری بزرگی برای ساخت سریال سندمن انجام شده و دو شرکت دی سی و نتفلیکس می‌خواهند این سریال به یکی دیگر از سریال‌های بزرگ تلویزیون تبدیل شود.

سریال سندمن

در دهه ۹۰ میلادی تلاش‌هایی انجام شد تا کمیک سندمن به فیلم یا سریال تبدیل شود و همین چند وقت پیش هم «جوزف گوردون لویت» بازیگر سرشناس هالیوود قصد داشت که این کار را انجام دهد، اما موفق نشد.

کمیک سندمن در سال ۱۹۸۹ توسط دی سی منتشر شد و در ۷۵ شماره به چاپ رسید. این کتاب کمیک ازنظر داستان‌سرایی به‌شدت موردتوجه مخاطب‌های مختلف قرار گرفت. اقتباس سریالی سندمن می‌تواند یک پروژه بزرگ دیگر برای نتفلیکس باشد.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم