banner header desktop fajr

کریستن ویگ و انی مامولو در حال نوشتن اسپین آف فیلم سیندرلا

کریستن ویگ و انی مامولو در حال نوشتن فیلم اسپین آف سیندرلا هستند که این‌بار با تمرکز بر زندگی خواهران ناتنی سیندرلا و چالش‌های آن‌ها برای حفظ میراث خانوادگی است.

اسپین آف فیلم سیندرلا در مرحله تولید قرار دارد. کمپانی دیزنی در تولید اسپین آف از داستان‌های افسانه‌ای، تبحر خاصی دارد؛ نمود این تبحر را در فیلم‌هایی مانند مالفیسنت (با عنوان اصلی Maleficent) و کروئلا (با عنوان اصلی Cruella) دیده‌ایم. در حال حاضر، کریستن ویگ و انی مامولو برای نوشتن ماجرایی دیگر از افسانه سیندرلا این‌بار از چشم‌انداز خواهران ناتنی او آماده می‌شوند. برای اطلاعت بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


۱۰ فیلم برتر فانتزی دهه اخیر
کالکشن فیلم های دیزنی در فیلیمو شات | برویم به امن‌ترین جای دنیا…


کریستن ویگ و انی مامولو در حال نوشتن اسپین آف فیلم سیندرلا هستند که این‌بار تمرکز آن‌ها روی خواهران سیندرلاست که در تکاپوی حفظ میراث خانوادگی خود هستند.
درباره این فیلم جدید فقط می‌دانیم که یک کمدی موزیکال است و روایتگر ماجرایی از زندگی خواهران معروف و بدجنس سیندرلاست؛ این قصه در ادامه قسمتی است که سیندرلا ازدواج کرده و عمده تمرکز فیلمنامه روی آناستازیا و درزیلاست.

کریستن ویگ و انی مامولو که آخرین اثر آن‌ها بارب و استار به ویستا بروید (با عنوان اصلی Barb & Star Go To Vista Del Mar) بود، هر دو نفر نامزد اسکار بهترین فیلم‌نامه برای فیلم ساقدوش‌ها (با عنوان اصلی Bridesmaids)شدند.


منبع: EmpireOnline

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم