فیلم جدید مایک فلنگن | یک اقباس سینمایی از رمانی ترسناک

فیلم جدید مایک فلنگن بر اساس اقتباسی از کتاب پایک است؛ این اثر که برای یونیورسال تولید می‌شود داستانی مملو از وحشت و هیجان را دنبال می‌کند.

فیلم جدید مایک فلنگن در مرحله تولید قرار دارد؛ او با اقتباس از داستان‌های ترسناک برای نتفلیکس و کمپانی وارنر، توانسته جایگاه حرفه‌ای برجسته‌ای را برای خود رقم بزند. پروژه جدید فلنگن اقتباسی از یک رمان علمی-تخیلی ترسناک به نام فصل عبور (The Season Of Passage) برای یونیورسال است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


۴۱ فیلم برتر ژانر وحشت | ترسناک ترین فیلم های جهان

نقد فیلم احضار ۳


اگرچه منتقل کردن ماجرای کتاب‌های وحشتناک به پرده سینما برای فلنگن چیز جدیدی نیست، اما این‌بار او می‌تواند ژانر دیگری را به این ترکیب اضافه کند؛ این کارگردان در کنار برادرش جیمز فلنگن از رمان کریستوفر پایک اقتباس می‌کند.

تولید این فیلم به‌خصوص در سکوت خبری پیش می‌رود؛ اما داستان اصلی آن پیرامون ماجرای سفر دکتر لورن واگنر به مریخ است که شهرتی جهانی برایش به ارمغان می‌آورد؛ اما او پس از این سفر به‌شدت درگیر چالش‌هایی عجیب و وحشتناک می‌شود

لازم به ذکر است این اولین کتاب پایک نیست که فلنگن از آن اقتباس می‌کند. او در حال حاضر در کلوپ Midnight برای نتفلیکس کار می‌کند.

گروه بازیگران فیلم جدید مایک فلنگن تا به اینجای کار شامل ایمان بنسون، لارسن تامپسون، ویلیام بی دیویس، کریستال بالینت و پاتریشیا دریک می‌شود.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم