رایان گاسلینگ ستاره فیلم جدید دوک جانسون می‌شود!

فیلم جدید دوک جانسون با نام بازیگر، داستان پاول کول را روایت می‌کند که پس از تجربه‌ای نزدیک به مرگ باید به زندگی ادامه دهد.

رایان گاسلینگ محبوب و توانمند مدتی است که کمتر بر پرده سینما دیده می‌شود؛ اما حالا برای بازی در فیلم جدید دوک جانسون با نام فیلم بازیگر (با عنوان اصلی The Actor) مهیا می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


رایان گاسلینگ در نقش «مرد گرگ‌نما» ظاهر می‌شود
کارگردانان فیلم فضانوردی رایان گاسلینگ انتخاب شدند
پیش‌بینی نامزدهای جایزه بهترین کارگردان اسکار ۲۰۲۱


رایان گاسلینگ در فیلم بازیگر، نقش پاول کول را ایفا می‌کند. که شخصیت اصلی این اثر است. ماجرای پاول از این قرار است که او در دهه ۱۹۵۰ پس از دچار شدن به حمله‌ای هولناک و تجربه‌ای نزدیک به مرگ در بیمارستان اوهایو، ناگزیر باید به زندگی ادامه دهد و با حافظه آسیب دیده‌اش نیز مدارا کند.

فیلم جدید دوک جانسون براساس یک رمان نوآر پرفروش‌ به قلم دونالد ای وستلیک تولید می‌شود و کارگردان این اثر دوک جانسون است. همچنین چارلی کافمن، کارگردان توانمند نیز در این تیم به‌عنوان تهیه کننده حضور دارد؛ گردهم آمدن چنین تیمی چیزی جز یک معجزه نیست و نتیجه نهایی کار، بی‌شک فیلمی فراموش‌نشدنی خواهد بود.

به گزارش ددلاین این فیلم توسط کمپانی نئون اکران خواهد شد که پخش و انتشار فیلم پاراسایت (با عنوان اصلی Parasite) ساخته بونگ جون هو را در کارنامه خود دارد.


۱۰ فیلم تماشایی برای طرفداران فیلم سینمایی انگل
۱۰ فیلم برتر ژانر تریلر در تاریخ سینما؛ از «انگل» تا «طلسم‌شده»


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم