حضور ناتالی پورتمن در فیلم روزی که رهایم کردی

فیلم روزی که رهایم کردی اقتباسی سینمایی از کتابی به همین نام است؛ داستان زنی که رویاهای خود را برای حفظ زندگی خانوادگی‌اش رها می‌کند اما این تصمیم مدام او را به چالش می‌کشد.

حضور ناتالی پورتمن در فیلم روزی که رهایم کردی (با عنوان اصلی The Days of Abandonment) تایید شد. ناتالی پورتمن اخیراً مشغول بازگشت به دنیای مارول در نقش جین فاستر برای فیلم ثور: عشق و تندر (با عنوان اصلی Thor: Love And Thunder) بوده، اما وقتی نقش او در این فیلم به پایان رسید، تمرکز خود را معطوف سایر پیشنهادها کرد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


لیست فیلم‌های سینمایی مارول
همه چیز درباره فیلم ثور ۴ | تیم بازیگران ثور: عشق و تندر
ستاره سه‌گانه «بتمن» با فیلم «ثور: عشق و تندر» به جهان سینمایی مارول پا می‌گذارد


فیلم روزی که رهایم کردی اقتباسی سینمایی از کتابی به همین نام اثر النا فرانته است. مگی بتس برای نوشتن فیلم‌نامه و کارگردانی، در تیم تولید این اثر حضور دارد. فیلم روزی که رهایم کردی پیرامون زندگی زنی به نام تس (پورتمن) جریان دارد. زنی که آرزوهای خود را رها می‌کند تا زندگی خانوادگی‌اش را حفظ کند؛ اما در نهایت همسرش او را ترک می‌کند و تس می‌ماند با زندگی‌ای که در آن دیگر نه رویایی وجود دارد و نه عشقی که تحمل حیات بی‌رویایش را آسان کند!
در این مسیر، تس به‌عنوان زنی رهاشده و مادری تنها با بحران‌هایی روبه‌روبه می‌شود که مدام او را به چالش می‌کشند. مسیر این فیلم تمام نقاط تاریک ذهن تس و افکار او را برای مخاطب به‌تصویر می‌کشد.

پورتمن همچنین از طریق شرکت فیلمسازی‌اش با عنوان MountainA در تولید فیلم مشارکت خواهد کرد، اما هنوز در مورد زمان فیلم‌برداری این اثر صحبتی نشده است.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم