banner header desktop fajr

اسپین آف دراکولا در دست تولید است | کمدی خشن رنفیلد

یونیورسال تصمیم به تولید اسپین آف دراکولا دارد و چندین عنوان نیز برای این اثر اعلام شده که رنفیلد (Renfield) یکی از آن‌ها است. این کمپانی اسپین آف دراکولا را یک کمدی بسیار خشن توصیف کرده است.

کمپانی یونیورسال همچنان به احیای هیولاهای کلاسیک خود ادامه می‌دهد و اسپین آف دراکولا نیز در این برنامه حاضر است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


یونیورسال تصمیم به تولید اسپین آف دراکولا دارد و چندین عنوان نیز برای این اثر اعلام شده که رنفیلد (Renfield) یکی از آن‌ها است. این کمپانی اسپین آف دراکولا را یک کمدی بسیار خشن توصیف کرده است.

یونیورسال یک دوره رکود را در پروسه احیای هیولاهایش تجربه کرده؛ دوره‌ای که این کمپانی واقعا نمی‌دانست با هیولاهایی که روی دستش ماده باید چه کند؟! سپس فیلم مرد نامرئی (با عنوان اصلی The Invisible Man) نوشته لی ونل آمد. این فیلم مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفت و برای کمپانی یونیورسال مشخص کرد که اگر شخصی را استخدام کند که می‌داند چه کاری انجام دهد، می‌تواند باری دیگر هیولاهایش را وارد دوران مدرن کند.

از زمان اکران فیلم مرد نامرئی، یونیورسال چندین پروژه مختلف مربوط به احیا هیولاها را در برنامه تولید قرار داده است. برخی از این پروژه‌ها عبارت هستند از:
فیلم جدید دراکولا (با عنوان اصلی  Dracula) از کارین کوساما، زن نامرئی (با عنوان اصلی Invisible Woman) به کارگردانی الیزابت بنکس، برداشت جدیدی از مرد گرگ نما (با عنوان اصلی The Wolfman) با بازی رایان گاسلینگ که کارگردانی آن را لی ونل برعهده دارد، ارتش سیاه پل فیگ (با عنوان اصلی Paul Feig’s Dark Army) که گفته می‌شود هیولاهای کلاسیک جهانی را دربر می‌گیرد، مش هیولا (با عنوان اصلی The Monster Mash) که یک نمایش موزیکال و هنوز چیزی درباره آن نمی‌دانیم و در نهایت فیلمی بدون عنوان به تهیه‌کنندگی فیل لرد و کریستوفر میلر که چانینگ تاتوم نیز در آن به ایفای نقش می‌پردازد.

منبع: SlashFilm


فیلم جدید کریس مک کی و همکاری او با کمپانی یونیورسال

فیلم جدید کریس مک کی

خبر منتشر شده در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
فیلم جدید کریس مک کی در دست تولید است؛ او همکاری خود با کمپانی یونیورسال را برای کارگردانی فیلم رنفیلد (Renfield) آغاز کرد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


در نوامبر ۲۰۱۹، به نظر می‌رسید که دکستر فلچر (Dexter Fletcher)همان شخصی است که یونیورسال به‌عنوان شخصیت جدید رنفیلد انتخاب کرده تا در کنار دراکولا قرار بگیرد.

حالا به نظر می‌رسد شخص جدیدی آماده است که روی صندلی کارگردانی این اثر بنشیند و آن کسی نیست جز کریس مک کی کارگردان فیلم لگو بتمن (با عنوان اصلی LEGO Batman) که کمپانی یونیورسال درحال گفتگو با او است.

لازم به ذکر است که فیلم‌نامه این اثر دارای شجره نامه‌ای وحشتناک است؛ زیرا خالق کمیک مردگان متحرک (با عنوان اصلی The Walking Dead) (و تهیه کننده تلویزیون) رابرت کرکمن برداشت جدیدی از این شخصیت ارائه داده که استودیو آن را از بین برد.


بهترین فیلم های زامبی تاریخ سینما | از طلوع مردگان تا ۲۸ هفته بعد
سومین سری مردگان متحرک هم ساخته می‌شود؛ اولین اطلاعات منتشر شد
لیست بهترین سریال های خارجی جهان در سال ۲۰۲۰


رایان ریدلی، نویسنده فیلم ریک و مورتی (با عنوان اصلی Rick And Morty)، قسمت‌های اصلی فیلم‌نامه را تالیف کرده؛ اگرچه جزئیات کمی از این ماجرا مشخص شده، اما ظاهرا این داستان روایتگر یک ماجرای امروزی و مهیج از رنفیلد است.

خلاصه داستان قدیمی رنفیلد از این قرار است که او در یک آسایشگاه زندگی می‌کند و گمان می‌رود از توهمی رنج می‌برد، اما درواقع او در خدمت دراکولا است و با قرار گرفتن در معرض خون‌آشام، ماهیت او تغییر کرده است.

رنفیلد به امید رسیدن به جوهر زندگی، موجودات کوچک را اسیر می‌کند و آن‌ها را می‌خورد؛ همچنین اربابش نیز گاهی برای او حشراتی می‌فرستد تا بخورد. اینکه ماجرای جدیدی که در دست تولید است تا چه اندازه به داستان قدیمی رنفیلد نزدیک باشد هنوز هم مشخص نیست؛ باید صبر کنیم تا ببینیم چه قسمت‌هایی از ماجرای کهن این شخصیت به قصه تازه او راه پیدا می‌کند.

اگر فیلم جدید کریس مک کی ساخته شود، او آخرین فرد از مجموعه کارگردان‌هایی است که نسخه‌های جدیدی از شخصیت‌های کلاسیک ترسناک یونیورسال را تهیه می‌کنند؛ همچنین او با جیمز وان یک ون هلسینگ جدید تولید می‌کند و قصد دارد یک ولفمن (Wolfman) تازه را با بازی رایان گاسلینگ تهیه کند. اما آخرین کار مک کی؟ کارگردانی جنگ فردا (با عنوان اصلی The Tomorrow War‎)، یک فیلم علمی-تخیلی با بازی کریس پرت که در تاریخ ۲ جولای (۱۱ تیر ۱۴۰۰) از طریق آمازون پخش می‌شود.


پیشنهاد سریال برای روزهای قرنطینه | از پای تلویزیون تکان نخورید!


منبع: EmpireOnline

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم