فروش مرد عنکبوتی دور از خانه از ۱۱۱ میلیون دلار گذشت

فروش مرد عنکبوتی دور از خانه در کشورهای چین و برخی کشورهای آسیایی دیگر شروع شد. این فیلم توانست در این هفته با فروش ۱۱۱ میلیون دلاری مواجه شود.

فروش مرد عنکبوتی دور از خانه با بازی «تام هالند» در نقش «مرد عنکبوتی» بسیار خوب بود و باکس آفیس این هفته را در اختیار گرفت. فروش مرد عنکبوتی دور از خانه به ۱۱۱ میلیون دلار رسید. این فیلم در چین، ژاپن و هنگ کنگ هم اکران شد که توانست جهش خوبی در فروش این فیلم ایجاد کند. بیشترین فروش مرد عنکبوتی دور از خانه از کشور چین با ۹۸ میلیون دلار بوده است. فیلم مرد عنکبوتی جدید با این رکورد به چهارمین فیلم پرفروش ابر قهرمانی در جهان تبدیل شد و پشت‌سر فیلم‌های «انتقام جویان: آخر بازی»، «انتقام جویان: جنگ ابدیت» و «ونوم» قرار گرفت. فروش مرد عنکبوتی در ژاپن به ۹٫۴ میلیون دلار رسید و توانست به رکورد دومین فیلم پرفروش ابر قهرمانی در این کشور دست پیدا کند. فروش این فیلم در هنگ کنگ هم به ۳٫۸ میلیون دلار رسید.

فروش مرد عنکبوتی دور از خانه

مرد عنکبوتی دور از خانه دنباله فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» به حساب می‌آید و اکران جهانی آن هم از هفته آینده فروش می‌شود. این فیلم یک هفته زودتر در کشورهای آسیایی به نمایش درآمد و هنوز در آمریکا اکران نشده است. قبل از دیدن این فیلم بهتر است که فیلم «‌انتقام جویان: آخر بازی» را مشاهده کرده باشید؛ چرا که اتفاقات این دو فیلم با هم در ارتباط هستند. داستان فیلم از جایی شروع می‌شود که «پیتر پارکر» می‌خواهد برای سفر به اروپا برود و در این سفر دوباره با «نیک فیوری» مواجه می‌شود و سپس «میستریو» را هم می‌بیند.

داستان اسباب بازی ۴ هم در این هفته فروش خوبی را تجربه کرد. فروش این هفته داستان اسباب بازی ۴ به ۸۰ میلیون دلار در ۴۵ کشور مختلف رسید. همچنین این فیلم ۵۰ میلیون دلار هم در آمریکا فروش داشت. در حال حاضر فروش جهانی داستان اسباب بازی ۴ به ۴۹۶ میلیون دلار رسیده است. فروش خارج از آمریکای این فیلم هم ۲۵۹ میلیون دلار بوده است.


نقد و بررسی پیشتازان فضا : عرشه های زیرین | کارتونی طنزآلود و به‌شدت تخیلی


فروش مرد عنکبوتی دور از خانه

داستان اسباب بازی ۴ در این هفته در کشور فرانسه اکران شد و فروش ۷ میلیون دلاری داشت. این انیمیشن در کشورهای مکزیک با ۴۹٫۵ میلیون دلار، انگلیس با ۳۳ میلیون دلار و چین با ۲۴٫۳ میلیون دلار بیشترین فروش را داشته است. داستان اسباب بازی ۴  برای هفته دوم در کشور آمریکا به عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته شناخته شد؛ دلیل آن هم اکران نشدن فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه است. به احتمال زیاد هفته آینده جایگاه اول به مرد عنکبوتی می‌رسد.

شرکت «برادران وارنر» هم این هفته یک فیلم جدید راهی سینما کرد. فیلم «آنابل به خانه می‌آید» در ۶۳ کشور مختلف اکران شد و فروش ۴۵ میلیون دلاری داشت. فروش داخل آمریکای این فیلم هم ۳۱ میلیون دلار بود و جمع کل فروش این فیلم ترسناک به ۷۶ میلیون دلار رسید. فیلم آنابل به خانه می‌آید، هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های دنیای «احضار» (Conjuring) است که در کشور مکزیک فروش بسیار خوبی داشت. این فیلم در مکزیک ۶٫۹ میلیون دلار فروش داشت و فروش آن در اندونزی به ۵ میلیون دلار رسید و در هند هم فروش ۲٫۶ میلیون دلاری را تجربه کرد.

یکی دیگر از فیلم‌های جدید این هفته «دیروز» بود که به فروش ۷٫۷ میلیون دلاری در ۳۰ کشور مختلف رسید. این فیلم کمدی موزیکال قرار است دنیایی را نشان دهد که در آن هیچ کس چیزی از گروه «بیتلز» نشنیده است. اکران این فیلم در انگلیس فروش ۲٫۸ میلیون دلاری را به همراه داشت. فروش این فیلم در استرالیا هم ۲٫۵ میلیون دلار بود. فیلم دیروز در هلند هم فروش ۴۰۰ هزار دلاری را تجربه کرد.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم