تولید قسمت جدید فیلم پیشتازان فضا | یک پروژه فوق سری

قسمت جدیدی از مجموعه فیلم‌های پیشتازان فضا با ماجرایی متفاوت در دست تولید است؛ پارامونت تاریخ اکران این اثر را برای سال ۲۰۲۳ مشخص کرده است.

قسمت جدید پیشتازان فضا (با عنوان اصلی Star Trek) برای سال ۲۰۲۳ توسط جی‌جی آبرامز تولید می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


نقد و بررسی پیشتازان فضا عرشه‌های زیرین


استودیو پارامونت تاریخ اکران قسمت جدید پیشتازان فضا را برای سال ۲۰۲۳ تعیین کرد؛ این اثر که توسط جی‌جی آبرامز تولید می‌شود طی یک پروژه بسیار سری و مخفی مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد.

آنچه در رابطه با سری جدید این اثر حائز اهمیت است، شیوه نگارش متفاوت فیلم‌نامه آن است که توسط کالیندا وازکز تالیف می‌شود.
هنوز مشخص نیست که آیا همچنان مانند قسمت قبل کریس پاین و زاکاری کوئینتو بازیگران نقش اصلی این فیلم هستند یا خیر! یا اینکه آیا سری جدید این فیلم در همان فضای سه‌گانه سابق جریان دارد یا خیر…

هنوز جزییات بیشتری از ماجرا و اخبار مربوط به این فیلم مشخص نشده اما پارامونت تاریخ اکران این فیلم را ۹ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۹ خرداد ۱۴۰۲) اعلام کرده است.

این آخرین پروژه پیشتازان فضا است که در پارامونت پیکچرز تولید می‌شود. پیشتازان فضا پس از موفقیت در مجموعه‌هایی مانند پیکارد، دیسکاوری و حتی انیمیشن عرشه‌های زیرین در چند سال گذشته همچنان مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار دارند.

پارامونت همچنین اکران تاپ گان ماوریک (با عنوان اصلی Top Gun: Maverick)، ماموریت غیرممکن (با عنوان اصلی Mission: Impossible) و فیلم سرزمین اژدها (با عنوان اصلی Dungeons & Dragons) را در پیش دارد.


منبع: .TheWrap

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم