هنرپیشه فیلم پری دریایی مشخص شد

به نظر می‌رسد که ملیسا مک‌کارتی به‌عنوان هنرپیشه فیلم پری دریایی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازد. اول قرار است نقش اورسلا را ایفا کند.

به تازگی هنرپیشه فیلم پری دریایی برای نقش «اورسولا» مشخص شد. با توجه به اطلاعات منتشر شده «ملیسا مک‌کارتی» قرار است به عنوان هنرپیشه فیلم پری دریایی نقش «اورسولا» را بازی کند. بر اساس گزارش سایت Variety هنوز حضور مک‌کارتی در این فیلم قطعی نشده و این هنرپیشه در حال انجام صحبت‌های اولیه برای انتخاب این نقش است. شرکت دیزنی و تیم سازنده این فیلم به دنبال بازیگران مناسب برای فیلم پری دریایی هستند تا بتوانند این انیمیشن دوست داشتنی را راهی سینما کنند.

کارگردان فیلم پری دریایی «راب مارشال» خواهد بود که چند وقت پیش فیلم «بازگشت مری پاپینز» را ساخته بود. فیلم پری دریایی شامل موسیقی‌هایی می‌شود که قبلا در انیمیشن آن هم به کار رفته بود و حتی «آلن منکن» و «لین-منوئل میرندا» هم برای آن قطعه‌های جدیدی ساخته‌اند. مشخص شده که «دیوید مگی» هم نویسنده فیلم‌نامه خواهد بود.

هنرپیشه فیلم پری دریایی

داستان انیمیشن اصلی درباره یک پرنسس پری دریایی بود که یک شاهزاده انسان را مشاهده می‌کند. از جمله آهنگ‌هایی که منکن برای این فیلم می‌سازد می‌توان به Under the Sea، Part of Your World و Kiss the Girl اشاره کرد که جایزه اسکار دریافت کرده‌اند. حتی چند بازیگر زن هم آهنگ کلاسیک Poor Unfortunate Souls را برای این فیلم خوانده‌اند.

اقتباس سینمایی از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی سیاستی است که شرکت دیزنی از چند سال گذشته در پیش گرفته است. جدیدترین اقتباس سینمایی دیزنی «علاءالدین» است که تا این لحظه با فروش ۸۲۰ میلیون دلاری در باکس آفیس مواجه شده است. ماه آینده هم فیلم «شیر شاه» راهی سینما می‌شود که قطعا علاقه‌مندان بسیار زیادی خواهد داشت.

اگر ملیسا مک‌کارتی به عنوان هنرپیشه فیلم پری دریایی انتخاب شود، اولین فیلم او با موضوعی خانوادگی خواهد بود. او تا قبل از این در فیلم‌های کمدی بزرگسالانه مانند «جاسوس»، «مخمصه» و «ساقدوش‌ها» بازی کرده بود. او برای بازی در فیلم ساقدوش‌ها توانست نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل زن شود در اسکار شود. او به تازگی در فیلمی به نام «هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟» هم بازی کرده که یک فیلم درام است. او برای بازی در این فیلم هم توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شود.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم