حضور نائومی واتس در فیلم شب بخیر مامان | وحشت باز می‌گردد!

فیلم شب بخیر مامان برای بازسازی یک ماجرای وحشتناک جدید در دست تولید است؛ این فیلم با حضور نائومی واتس و کارگردانی مت سوبل تولید می‌شود.

فیلم شب بخیر مامان (با عنوان Goodnight Mommy) با حضور نائومی واتس، بازسازی می‌شود؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


پیش‌بینی جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱ | ترس ادامه دارد….
۴۱ فیلم برتر ژانر وحشت | ترسناک ترین فیلم های جهان


فیلم شب بخیر مامان در سال ۲۰۱۴ به نمایش درآمد و هیجانی بی‌نظیر را ایجاد کرد. ورونیکا فرانز کارگردان این فیلم بود و فیلمنامه را با همراهی سورین فیالا نوشته بود. استقبال تماشاگران از این فیلم، آن را به گزینه‌ای برای بازسازی تبدیل کرد.

مت سوبل در حال کارگردانی نسخه جدیدی از فیلم شب بخیر مامان است که فیلمنامه آن توسط کایل وارن در حال بازنویسی است. کاملاً مشخص است که چه نوع پیچیدگی و تغییری قرار است روی نسخه بازسازی‌شده ایجاد شود؛ اگر نسخه اصلی این فیلم را تماشا نکرده‌اید ادامه این متن ممکن است ماجرای فیلم را لو دهد.

این فیلم هیجان‌انگیز اتریشی، با بازی درخشان سوزان ووئست، ماجرای دو برادر دوقلو را روایت می‌کند که وقتی برای زندگی در کنار مادرشان نزد او می‌روند، چهره مادر را پیچیده شده در باندهای سفیدرنگ می‌بینند و رفتارهای عجیب و سخت‌گیرانه او باعث می‌شود دوقلوها به اینکه او حقیقتاً مادرشان است یا نه شک کنند!


نقد و بررسی فیلم کلبه | داستان تکراری یک نامادری بدجنس


مت سوبل به ورایتی می‌گوید:

فیلم‌های موردعلاقه من آن‌هایی هستند که مخاطب را تشویق می‌کنند تا بیشتر شبیه خودش باشد و مسیری را طی کند که منحصر به خودش است!

شب بخیر مامان، روایتگر ترس‌های ماست؛ ترس از رها شدن، ترس از اینکه کسانی که پناه ما هستند به‌یک‌باره وحشت ما را سبب شوند!

من بی‌صبرانه در انتظار خلق این اثر با همکاری آمازون و نائومی واتس هستم.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم