رئالیتی شوی جدید فیلیمو در راه است!

رئالیتی شوی جدید فیلیمو با الهام از بازی جذاب اتاق فرار، ساخته‌شده و در آن بازیکنان مجموعه‌ای از پازل‌ها و معماها را با استفاده از سرنخ‌ها، راهنمایی‌ها و استراتژی‌های طراحی‌شده حل می‌کنند.

رئالیتی شوی معمایی-ماجراجویی کلوپ فرار آماده ساخت در شبکه نمایش خانگی می‌شود. برای اطلاعات بیشتر درباره رئالیتی شوی جدید فیلیمو با فیلیمو شات همراه باشید.


به گزارش روابط عمومی فیلیمو، این مسابقه معمایی با عنوان کلوپ فرار در دست تولید است؛ این اثر با اجرای یکی از چهره‌های سرشناس به‌نمایش درمی‌آید و با طراحی و ساختار معمایی در بستری بسیار نزدیک به فضای ایرانی و داستان‌ها و سریال‌های فیلیمو است.

این مسابقه با الهام از بازی جذاب اتاق فرار، ساخته‌شده و در آن بازیکنان مجموعه‌ای از پازل‌ها و معماها را با استفاده از سرنخ‌ها، راهنمایی‌ها و استراتژی‌های طراحی‌شده حل می‌کنند تا به اهداف تعیین‌شده دست پیدا کنند. بازی‌های این رئالیتی شوی جدید هیجان‌انگیز و پرحادثه مبتنی بر ماجراجویی است و با حضور بازیگران مطرح در چند قسمت آماده پخش از فیلیمو می‌شود.

شرکت‌کننده‌ها باید در هر مرحله با حل معماها راهی مرحله بعد شوند؛ اتاق فرار نوعی مسابقه است که در کشورهای آسیای شرقی طراحی و پخش‌شده و امروز تبدیل به یک بازی جهانی شده.

کلوپ فرار هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به‌زودی با آماده شدن دکور این مسابقه به تهیه‌کنندگی امیرحسین بزرگ‌زادگان از فیلیمو پخش می‌شود.


همه چیز درباره مجموعه‌ پرطرفدار شب‌های مافیا | گرگ بازی


نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم