فیلم جدید آدام وینگارد بعد از گودزیلا علیه کونگ | یک نوستالژی دهه هشتادی

فیلم جدید آدام وینگارد (کارگردان فیلم گودزیلا علیه کونگ) یک نوستالژی دهه هشتادی براساس گربه های رعدآسا خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم جدید آدام وینگارد (کارگردان فیلم گودزیلا علیه کونگ (Godzilla vs. Kong)) یک نوستالژی دهه هشتادی بر اساس فیلم گربه های رعدآسا (Thunder Cats) خواهد بود؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


همه چیز درباره فیلم گودزیلا علیه کونگ
نقد و بررسی گودزیلا : پادشاه هیولا‌ها ۲۰۱۹ ؛ شمارش معکوس برای نابودی بشر


آدام وینگارد کارگردان فیلم گودزیلا علیه کونگ، اثری که در آن جانوران غول‌آسا با ما انسان‌های فانی در نبردند، به نوستالژی دهه ۸۰ فیلم گربه های رعد آسا می‌پیوندد.

برای کسانی که ممکن است با کارتون‌های تلویزیونی (و خط اسباب‌بازی / کتاب / کمیک و …) آشنا نباشند، باید گفت که فیلم گربه های رعدآسا ماجرای گروهی از انسان‌نماهای گربه‌سان است که از سیاره در حال مرگ Thundera فرار می‌کنند و به سومین زمین می‌روند و در آنجا با موم-را مبارزه می‌کنند.

هدایت این ماجراها معمولاً توسط یک جنگجوی جوان و یاغی به نام Lion-O انجام می‌شود، که شمشیر Omens را به‌دست دارد؛ شمشیری که به او دید بیش‌ازحد و قدرت‌های دیگر را می‌دهد.

نشانه‌هایی در این اثر تداعی‌کننده شرایط مهاجرانی است که رهسپار سرزمین‌های جدید می‌شوند و با تلاش و مبارزه در مقابل مشکلات خود، سعی در وفق پیدا کردن با محیط نو دارند تا به جریان زندگی ملحق شوند.

چند سالی است که یک نسخه سینمایی از نسخه اصلی دهه ۸۰ در دست‌ساخت است و وینگارد از طریق تهیه‌کنندگانی که با آنها در فیلم دفترچه مرگ (با عنوان اصلی Death Note) همکاری داشته، با این نسخه آشنا و به آن علاقه‌مند شده. او طرفدار پروپاقرص گربه های رعدآساست و به ددلاین می‌گوید:

هیچ‌کس در این کره خاکی به‌اندازه من از گربه های رعدآسا نمی‌داند یا به آن فکر نکرده است. آنها مهار من را در اختیار من قراردادند. من این را فرصتی برای ساختن نوع جدیدی از فیلم‌های تماشایی علمی تخیلی فانتزی می‌دانم که مردم قبلاً آن را ندیده‌اند. این ماجرا، افسانه‌ای غنی با شخصیت‌های خارق‌العاده است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد برنامه آدام وینگارد وفاداری به اصل قصه است:

من می‌خواهم گربه های رعدآسا را طوری ​​بسازم که همچنان نوستالژی باشد و همان زیبایی دهه ۸۰ را برای مخاطب تداعی کند. من نمی‌خواهم شمایل جدیدی برای آنها طراحی کنم و تمایل دارم مانند Thunder Cats به نظر برسند. من می‌خواهم یک فیلم ترکیبی CGI که ​​دارای ظاهری کاملاً واقعی است و فاصله بین کارتون و CGI را از بین می‌برد، تولید کنم. اکنون در نقطه شروع، من و سیمون بارت مشغول تألیف فیلمنامه هستیم.

این کارگردان همچنین تصمیم دارد نسخه جدیدی از Face/0ff بسازد و اینکه کدام‌یک از فیلم‌های جدید آدام وینگارد را زودتر ببینیم بستگی به اولویت‌بندی او در ساخت این آثار دارد.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم