یادداشت حاتمی کیا برای فیلم دعوت | بسیار خرسندم که مردم قصه ریحانه را می‌بینند

اپیزود حذف‌شده فیلم سینمایی دعوت به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا قرار است به‌صورت اختصاصی از فیلیمو منتشر شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

تک اپیزود حذف‌شده فیلم سینمایی دعوت به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا منتشر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


به گزارش روابط عمومی فیلیمو، اپیزود حذف‌شده فیلم سینمایی دعوت به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا قرار است به‌صورت اختصاصی از فیلیمو پخش شود.

این اپیزود که به خاطر طولانی شدن زمان فیلم در هنگام اکران به نمایش درنیامد، قرار است از طریق سامانه فیلیمو به‌صورت مستقل منتشر شود.

این اپیزود ۲۵ دقیقه‌ای با عنوان دعوت – قصه ریحانه از دوشنبه ۹ فروردین در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در همین رابطه، ابراهیم حاتمی کیا دست‌نوشته‌ای را منتشر کرده است که در ادامه می‌خوانید:

یادداشت حاتمی کیا برای فیلم دعوت

یا لطیف

فیلم سینمایی دعوت در رسانه فیلیمو و نماوا پخش می‌شود و من بازخورد آن را می‌شنوم و خوشحال می‌شوم. 

لازم به توضیح است که دعوت تشکیل‌شده از چند قصه مستقل که متأسفانه به دلیل محدودیت تایم مجبور شدیم قصه ریحانه را حذف کنیم. تصمیم دردناکی بود ولی باید در بین این مجموعه قصه یکی به نفع دیگران کنار می‌رفت. 

موقعیتی که در تاریخ سینما بارها رخ‌داده است. به‌هرحال اکنون بسیار خرسندم که دوباره فرصتی شده است که امکان پخش این قصه ریحانه فراهم‌ شده است. می‌دانم برای هنرمندان این بخش ناراحت‌کننده بوده است که از مجموعه حذف شدند و البته نجیبانه تحمل کردند. 

کیفیت فیلم نسبت به مجموعه کمی پایین‌تر است چراکه عملاً به مراحل تصحیح رنگ نرسید. ولی به نظرم قصه قابل‌تحملی است. مخصوصاً سکانس کلیپ دار فینال که به نظرم یکی از زیباترین سکانس‌هایی است که من ساخته‌ام و آن را به‌شدت دوست دارم. 

با تشکر – حاتمی کیا 

نگاهی به جنجالی‌ترین فیلم های ابراهیم حاتمی کیا
خروج کجای کارنامه‌ ابراهیم حاتمی‌کیا قرار می‌گیرد؟
نقد فیلم خروج | اعتراض وارد است؟!

بنابراین گزارش دعوت فیلمی به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا محصول سال ۱۳۸۷ است. فیلم پیرامون مسئله سقط‌جنین است. در اپیزود ششم این فیلم که قصه ریحانه روایت می‌شود لیلا اوتادی، پژمان بازغی، نگین صدق گویا، امید روحانی و مهتاب کرامتی حضور دارند.

تماتماشای فیلم دعوت حاتمی کیا

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم