فیلم جدید اما کورین | از پرنسس دایانا تا لیدی چترلی

فیلم جدید اما کورین با عنوان معشوق لیدی چترلی، ماجرای زندگی زنی ثروتمند است که به‌دنبال تجربه عشق دچار چالش‌هایی عجیب می‌شود.

اما کورین که پیش‌ازاین برای بازی در نقش پرنسس دایانا در فصل چهارم سریال تاج (با عنوان اصلی The Crown) انتخاب‌شده بود، حالا برای ایفای نقش در نسخه جدید فیلم معشوق لیدی چترلی (Lady Chatterley’s Lover) آماده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر درباره فیلم جدید اما کورین با فیلیمو شات همراه باشید.


تریلر فصل چهارم سریال «تاج» منتشر شد
فصل سوم سریال تلویزیونی «تاج»؛ ملکه الیزابت دوم وماهیت سلطنت بر بریتانیا
لسلی منویل در فصل پنجم سریال «تاج» حضور خواهد داشت
الیزابت دبیکی نقش شاهدخت دایانا را در دو فصل آخر سریال «تاج» بازی می‌کند


دیوید مگی فیلم‌نامه جدید لوره د کلرمونت تونر کارگردان فیلم موستانگ (با عنوان اصلی The Mustang) را نوشت تاجانی نو به این اثر بخشد. این فیلم که با اقتباس از رمان لارنس است، روایتگر ماجرای زنی است که در خانواده‌ای ثروتمند متولدشده و ازدواجی خالی از عشق را تجربه می‌کند؛ اما پس از مدتی درگیر رابطه‌ای ناپایدار شده و قلب و روحش مملو از عشق و محبت می‌شود، همین تجربه باعث می‌شود تا قوانین و عرف‌ را بشکند و برای تجربه خوشبختی به سمت زندگی با مردی برود که او را دوست دارد.
ازآنجایی‌که بارها ز رمان لارنس اقتباس‌شده و هر بار این آثار با اقبال روبه‌رو شده‌اند انتظار می‌رود که فیلم جدید اما کورین نیز با استقبال روبه‌رو شود.

تماشای سریال تاج

منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم