ماتریکس ۴ با بازی مایکل بی.جردن ساخته می‌شود

شایعات می‌گویند که ماتریکس ۴ با بازی مایکل بی جردن ساخته خواهد شد و واچوفسکی‌ها کارگردان این فیلم خواهند بود. هنوز تاریخ اکران فیلم مشخص نشده است.

چند وقتی می‌شود که شایعه شده ماتریکس جدید ساخته خواهد شد و واچوفسکی‌ها برای ساخت فیلم جدید آماده می‌شوند. در جدیدترین شایعات گفته شده که ماتریکس ۴ با بازی مایکل بی جردن ساخته خواهد شد.

در سال ۲۰۱۷ گفته شده بود که شرکت برادران وارنر در حال فراهم کردن شرایط برای ساخت مجدد فیلم‌های ماتریکس است. در همان سال گفته شده بود که ماتریکس ۴ با بازی مایکل بی جردن ساخته می‌شود و داستان آن هم توسط «زک پن» که داستان فیلم «بازیکن شماره یک آماده» نوشته بود، نوشته می‌شود. در آن زمان مشخص نبود که واچوفسکی‌ها در ساخت ماتریکس ۴ نقشی خواهند داشت یا خیر. حالا در شایعات جدید گفته شده که واچوفسکی‌ها و به ویژه «لانا واچوفسکی» قصد دارد ماتریکس جدید را کارگردانی کند. حتی گفته شده فیلم‌برداری این فیلم در شیکاگو انجام می‌شود و اسم رمز «پروژه بستنی» روی آن گذاشته شده است.

سایت Discussing Film در گزارشی دیگر گفته که هر دو واچوفسکی روی فیلم جدید کار می‌کنند و این فیلم را کارگردانی خواهند کرد. گفته شده فضای کارگردانی و فضای خود فیلم همانند فیلم اول خواهد بود. در حال حاضر «حاج بتیوپ» به عنوان طراح  تولید این پروژه جدید انتخاب شده است. در گزارش‌های مختلف گفته شده که هنوز داستان فیلم کامل نشده و هنوز مشخص نیست که ماتریکس ۴ با بازی مایکل بی جردن یک دنباله خواهد بود یا یک بازسازی مجدد است. به نظر می‌رسد که هنوز تصمیم گرفته نشده که چه خط داستانی‌ای باید برای این فیلم در نظر گرفته شود.

ماتریکس 4 با بازی مایکل بی جردن

شایعات درباره فیلمی که هنوز تایید نشده، بسیار زیاد است و هر رسانه‌ای هم سعی می‌کند شایعات مختلف را با بزرگ‌نمایی منتشر کند. پس فعلا نمی‌توان درباره این فیلم زیاد صحبت کرد. اطلاعات خاصی هم از آن منتشر نشده است.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که «چاد استاهلسکی» کارگردان مجموعه فیلم‌های «جان ویک» چند وقت پیش اعلام کرده بود که واچوفسکی‌ها در حال ساخت ماتریکس ۴ هستند. در آن زمان همه فکر می‌کردند که «کیانو ریوز» هم در این فیلم بازی خواهد کرد؛ اما چیزی درباره این موضوع گفته نشد و تمام حرف و حدیث‌ها هم در همان لحظه به پایان رسید. البته استاهلسکی بعدا گفت که از این پروژه اطلاعی ندارد و دوست دارد که واچوفسکی‌ها دنباله ماتریکس را تولید کند.

حالا شایعات جدید می‌گویند که این پروژه واقعا با حضور واچوفسکی‌ها ساخته می‌شود و حرف‌های استاهلسکی چندان هم اشتباه نبوده است. هنوز چیزی درباره تاریخ اکران این فیلم و اینکه چه بازیگران دیگری در آن بازی می‌کنند، نمی‌دانیم.


منبع: IGN

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.