سینتیا اریوو، مریت ویور، الیسون بری و نیکول کیدمن در مینی سریال غرش

سینتیا اریوو، مریت ویور و الیسون بری و نیکول کیدمن در مینی سریال غرش حضور خواهند داشت که مراحل پیش‌تولید قرار دارد؛ با فیلیمو شات همراه باشید.

حضور سینتیا اریوو، مریت ویور و الیسون بری و نیکول کیدمن در مینی سریال غرش (با عنوان اصلی Roar) تایید شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


آیا حضور نیکول کیدمن و خاویر باردم در فیلم ریکاردوس بودن قطعی است؟


شاید بهترین خبری که می‌توانست در این روزهای کرونایی خوشحالمان کند، احتمال ساخت فصل چهارم سریال گلو (با عنوان اصلی GLOW) بود. سریالی که چندی پیش، کمپانی نتفلیکس مهر پایان را به آن زد و اعلام کرد به علت شرایط اقتصادی دوران کرونا ساخت این سریال به‌صرفه نخواهد بود. اگرچه نتفلیکس با این خبر قلب ما را شکست و احساساتمان را جریحه‌دار کرد اما حالا باگذشت مدتی کوتاه از آن خبر جنجالی، این کمپانی فیلم و سریال سازی اعلام کرده که به دنبال ساخت سریال جدیدی با حضور ستارگانی چون نیکول کیدمن، سینتیا اریوو، مریت ویور و الیسون بری است. آنچه که این خبر را هیجان‌انگیز تر می‌کند، حضور تیم سازندگان سریال گلو در مراحل پیش‌تولید سریال جدید نتفلیکس است.


نقد و بررسی فصل سوم سریال گلو

مریت ویور در سریال فرار


قرار است لیز فلاهیو و کارلی منش، مینی سریال غرش را با اقتباس از روی داستان‌های کوتاهی به قلم سیسیلیا اهرن برای شبکه اپل تی‌وی پلاس بسازند.‌ هنوز جزئیات بیشتری از روند پیش‌تولید پروژه منتشرنشده اما با توجه به منبع اقتباس مینی سریال پیش‌بینی می‌کنیم داستان از نگاه یکی از شخصیت‌های زن روایت خواهد شد و هر قسمت آن موضوع مجزا و ژانر متفاوتی دارد. با توجه به اخبار رسمی منتشرشده، قرار است سریال غرش در هشت قسمت کوتاه تقریباً نیم‌ساعته، به‌دست مخاطبان برسد.


نقد و بررسی فیلم بامب‌شل با حضور نیکول کیدمن


اگرچه ما موفق به تماشای فصل چهارم سریال گلو نشدیم اما حداقل می‌توانیم خوشحال باشیم که گوشه‌ای از آن سریال را به‌واسطه دست‌اندرکارانش (فلاهیو، منش و البته آلیسون بری) در مینی سریال غرش ببینیم.

آیا نیکول کیدمن در مینی سریال غرش به‌اندازه مینی سریال آندویینگ خواهد درخشید؟ باید منتظر ماند و دید.


نام نیکول کیدمن در میان برندگان گلدن گلوب ۲۰۲۱

مروری بر مینی سریال فروپاشی (The Undoing)؛ بازی درخشان نیکول کیدمن و هیو گرانت


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم