جودی کومر در فیلم توشه | با معشوقه ناپلئون بناپارت آشنا شوید

فیلم توشه (با عنوان اصلی Kitbag) اثر جدید اسکات درامی قدرتمند در رابطه با ناپلئون بناپارت است که با نقش‌آفرینی فینیکس و کومر تولید می‌شود.

ریدلی اسکات برای اثر جدیدش درحال انتخاب گروه بازیگران است و منابع خبری اعلام کرده‌اند که جودی کومر در فیلم توشه (با عنوان اصلی Kitbag) حضور خواهد داشت؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


همکاری جرمی آیرونز با ریدلی اسکات در فیلم گوچی


ریدلی اسکات برای فیلم توشه، واکین فینیکس را به‌عنوان بازیگر اصلی (برای نقش ناپلئون بناپارت) انتخاب کرده؛ فینیکس که توانمندی خود را برای بازی در نقش جوکر به‌درستی به‌نمایش گذاشت، حالا با نقش‌آفرینی برای کاراکتر ناپلئون آماده می‌شود تا مجددا در نگاه مخاطبان بدرخشد.
به‌این‌ترتیب، در فیلم توشه برای نقش مقابل فینیکس، اسکات به‌دنبال بازیگر زن مناسب بود که در جستجویی نه چندان طولانی به نتیجه رسید و جودی کومر را برای نقش معشوقه ناپلئون در فلیم توشه انتخاب کرد.
جودی کومر که برای فیلم آخرین دوئل (با عنوان اصلی The Last Duel) نیز با اسکات همکاری داشته حالا برای ایفای نقش در فیلم درام ناپلئون از همین کارگردان آماده می‌شود.
اسکات در انتخاب بازیگر بسیار دقیق عمل کرده؛ البته او گفته که کومر را پیش از درخشش بی‌نظیر این بازیگر در سریال کشتن ایو (با عنوان اصلی Killing Eve) برای نقش معشوقه ناپلئون انتخاب کرده است.


صحبت‌های جودی کومر درباره طراحی لباسش در فیلم «مرد آزاد»


فیلم توشه نگاهی به خاستگاه ناپلئون و صعود سریع و بی‌رحمانه او به امپراتوری می‌اندازد و روابط بی‌ثبات و پرشور او با ژوزفین را به نمایش می‌گذارد.
دیوید اسکارپا فیلم‌نامه این اثر را نوشته و استودیو اپل پشتیبانی این فیلم را بر عهده دارد.
البته اسکات قبل از شروع کار روی فیلم ناپلئون، فیلم House Of Gucci را فیلم‌برداری خواهد کرد، اگرچه با توجه به ‌سرعت او در پیش بردن این پروژه، انتظار می‌رود که قبل از پایان آن، فیلم ناپلئون را به سرانجام برساند.


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. کافه گیم می‌نویسد

    ممنون از این مطلب کاربردی