فیلم جدید گای ریچی | اقتباسی از کتاب وزارت جنگ های ناجوانمردانه

فیلم جدید گای ریچی اقتباسی از کتاب وزارت جنگ های ناجوانمردانه و ماجراهای جذابی از دوران جنگ جهانی دوم را به‌تصویر می‌کشد که مخاطب را به وجد آورده و تا مدت‌ها در ذهن او ماندگار می‌شود.

گای ریچی در فیلم جدید خود سراغ داستانی مربوط به جنگ جهانی دوم می‌رود. او قصد دارد نویسندگی و کارگردانی داستان وزارت جنگ های ناجوانمردانه را برای پارامونت انجام بدهد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


نگاهی به فیلم «آقایان» ساخته گای ریچی | خشن و مردانه+

تماشای فیلم آقایان

استودیو پارامونت حق امتیاز کتاب سال ۲۰۱۵ دامین لوئیس با عنوان «وزارت جنگ‌های ناجوانمردانه: چطور جنگجویان مخفی چرچیل اروپا را به آتش کشیدند و عملیات‌های پنهانی را پدید آوردند» را خریده است.

پارامونت هم‌چنین چند پیش‌نویس این داستان ازجمله طرح اولیه‌ آرش عامل نویسنده‌ فیلمنامه‌ یک جنگ خصوصی را به‌دست آورده‌ و همه‌ آن‌ها را در اختیار گای ریچی قرار داده‌؛ به‌این‌ترتیب ریچی بر روی برداشت خود از این داستان که در سال ۱۹۳۹ اتفاق می‌افتد، کار خواهد کرد.

نیروهای بریتانیا در خاک اروپا از آلمان شکست ‌می‌خوردند و وینستون چرچیل می‌خواهد انتقام سختی از آنها بگیرد. راه‌حل او ازاین‌قرار است: مبارزه طبق قوانین و تعهدات جوانمردانه را کنار گذاشت و برای آنکه از پشت سر به خطوط دشمن ضربه وارد کند، گروهی از سربازان را ایجاد کرد که تبدیل به اولین نیروی اجرایی مخفی شدند که می‌شد وجودشان را انکار کرد.

آن‌ها اساساً اولین واحد عملیاتی پنهان کشور بودند. نیروهایی که به خدمت این دسته درمی‌آمدند می‌دانستند که احتمالاً کشته خواهند شد. آن‌ها بدل به گروه بسیار منسجمی‌ شدند و فعالیت‌هایشان باعث شد جنگ جهانی دوم طولانی‌تر شود. آن‌ها پیروزی‌های بزرگی بر نازی‌ها پیدا کردند و در این راه قواعد جنگاوری بسیاری را زیر پا گذاشتند و حتی از حقه‌بازی و تیر و کمان برای نابودی دشمن استفاده می‌کردند.

تهیه‌کنندگی فیلم جدید گای ریچی را جری بروکهایمر به عهده دارد و پارامونت امیدوار است که ریچی بتواند آن را برای اکران آماده کند. او در حال حاضر مشغول کارگردانی فیلم تریلر جاسوسی پنج چشم (با عنوان اصلی Five Eyes) با بازی جیسون استاتهام است. باید ببینیم که ریچی بعد از گلاویز شدن با کارآگاهان، جاسوس‌ها، گنگسترها، جادوها و افسانه‌ها در فیلم‌های قبلی خود، این بار به سراغ قصه‌ای از جنگ جهانی دوم خواهد رفت یا خیر.


وودی هرلسون به جای جیسون استاتهام


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم