فروش افتتاحیه داستان اسباب بازی ۴ به ۱۳۵ میلیون دلار رسید

به‌احتمال زیاد فروش افتتاحیه داستان اسباب بازی ۴ به رکورد جالب‌توجهی دست پیدا کرده است. به نظر می‌رسد که این انیمیشن به فروش ۱۳۵ میلیون دلاری رسیده باشد.

فروش افتتاحیه داستان اسباب بازی  ۴ ، جدیدترین ساخته استودیوی «پیکسار» به ۱۳۵ میلیون دلار رسید. این فیلم در جمعه گذشته توانست به این فروش دست پیدا کند. اگر پیش‌بینی‌ها درست باشند، این فیلم می‌تواند به رکورد سومین فیلم پرفروش در زمان افتتاحیه در سال ۲۰۱۹ دست پیدا کند. رکورد افتتاحیه در سال ۲۰۱۹ در اختیار فیلم «انتقام جویان: آخر بازی» با فروش ۳۵۷ میلیون دلار است. فیلم «کاپیتان مارول» هم در روز اکران به فروش ۳۵۳ میلیون دلاری رسید.

فروش افتتاحیه داستان اسباب بازی ۴ در روز پنجشنبه به ۱۲ میلیون دلار در آمریکا رسید. این مقدار فروش باعث شد که داستان اسباب بازی ۴ به دومین انیمیشن پرفروش در روز افتتاحیه تبدیل شود. این رکورد در اختیار انیمیشن «شگفت انگیزان ۲» است که توانست ۱۸٫۵ میلیون دلار فروش داشته باشد. البته پیش‌بینی‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که فروش افتتاحیه داستان اسباب بازی ۴ می‌توان به ۱۴۰ میلیون دلار در سرتاسر دنیا هم رسیده باشد. این انیمیشن در ۴۵۷۵ سینما به نمایش درآمد. حتی پیش بینی شده فروش افتتاحیه این انیمیشن باعث شود که داستان اسباب بازی ۴ به بیست نهمین فیلم پرفروش در روز اکران تاریخ آمریکا هم تبدیل شود.

در نظر سنجی‌های انجام شده، ۸۳ مردم این انیمیشن را به دیگران هم پیشنهاد می‌کنند که ببینند. ۶۰ درصد مردم هم طرفدار سرسخت مجموعه داستان اسباب بازی هستند. ۲۶ درصد مردم اعلام کردند که دوباره این انیمیشن را تماشا می‌کنند و ۲۲ درصد آن‌ها هم گفتند که این انیمیشن را روی دیسک بلو-ری خریداری می‌کنند.

فروش افتتاحیه داستان اسباب بازی 4

اولین قسمت از انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ نزدیک به ۲۴ سال پیش توسط «جاش کولی» ساخته شد. این انیمیشن شخصیت‌های محبوبی را به دنیا معرفی کرد که امروز همه با آن‌ها آشنایی دارند. در سال ۲۰۱۰ سومین قسمت داستان اسباب بازی اکران شد. فروش افتتاحیه این انیمیشن ۱۱۰٫۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی بود. فروش نهایی این انمیشن در آمریکا به ۴۱۵ میلیون دلار رسید و فروش جهانی آن هم ۱٫۰۷ میلیارد دلار بود.

فیلم بعدی که این هفته اکران شد «بازی بچگانه» بود که به نظر می‌رسد ضعیف‌تر از پیش بینی‌ها عمل کرده است. فروش افتتاحیه این فیلم ۱۴ میلیون دلار بوده است. فیلم بازی بچگانه، بازسازی فیلمی با همین نام است که در سال ۱۹۸۸ اکران شده بود. داستان فیلم هم درباره عروسکی به نام «چاکی» است. پیش بینی شده بود که این فیلم بتواند فروش ۱۶ تا ۱۸ میلیون دلاری را در زمان افتتاحیه به خود اختصاص دهد. این فیلم در ۳۰۰۷ سینما اکران شده و «مارک همیل» به عنوان صدا پیشه شخصیت چاکی در این فیلم حضور دارد. همچنین این فیلم درجه سنی بالای ۱۷ را دریافت کرده است.

فروش افتتاحیه داستان اسباب بازی 4

به احتمال زیاد فیلم بازی بچگانه می‌تواند به دومین فیلم پرفروش این هفته تبدیل شود و بالاتر از فیلم‌هایی مانند «زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲» و «مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی» قرار بگیرد. پنجمین فیلم این هفته هم به احتمال زیاد «علاءالدین» خواهد بود که به فروش داخلی ۲۷۲ میلیون دلار رسیده است.

فیلم «آنا» جدیدترین ساخته شرکت «لاینزگیت» که در آن «ساشا لوس» بازی کرده هم به احتمال زیاد ۴ میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم در ۲۱۱۴ سینما به نمایش درآمد.


منبع: Variety

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم