تام هاردی در فیلم خرابی ساخته گارث اونس | یک اکشن تریلر هیجان‌انگیز

تام هاردی در فیلم خرابی نقش یک کارآگاه باسابقه را بازی می‌کند که برای نجات پسر یک سیاستمدار باید با دنیای زیرزمینی پر از جرم و جنابت مبارزه کند.

تام هاردی در فیلم خرابی (با عنوان اصلی Havoc) به کارگردانی گارث اونس حضور پیدا می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


از «مکس دیوانه» تا «کاپون»؛ نگاهی به کارنامه بازیگری تام هاردی

۱۰ نمونه از بهترین فیلم‌های سینمایی اکشن جدید


گارث اونس، کارگردان سری فیلم‌های شورش، پس از ساختن فیلم فرستاده به نظر جایگاه مطمئنی در شبکه‌‌ نتفلیکس برای خود پیدا کرده است.

او اکنون یک قرارداد انحصاری با نتفلیکس برای ساخت فیلم‌های سینمایی امضا کرده و در اولین گام خود، اکشن تریلر خرابی را با حضور تام هاردی می‌سازد.

تام هاردی در این فیلم نقش یک کارآگاه باسابقه را بازی می‌کند که برای نجات پسر یک سیاستمدار باید با دنیای زیرزمینی پر از جرم و جنابت مبارزه کند؛ او در مسیر مأموریت خود با شبکه‌ای پیچیده از فساد و توطئه روبه‌رو می‌شود که کل شهر را دربرگرفته است.

البته خبر ساخت فیلم خرابی شاید برای طرفداران سریال خلاف‌کاران لندن (با عنوان اصلی Gangs of London) چندان خوشایند نباشد. اما خبر خوب اینکه اونس همچنان به ساخت سریال اکشن-جنایی موفق خلافکاران لندن ادامه خواهد داد. تام هاردی نیز امسال فیلم ونوم ۲: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) را در نوبت نمایش دارد.

فیلم خرابی

آیا همکاری اونس و تام هاردی می‌تواند خاطره‌ بهترین فیلم‌های اکشن‌ آن دو را تکرار کند؟


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم