فیلم جدید رجینا کینگ | کینگ سیاستمداری معروف می‌شود

فیلم جدید رجینا کینگ ماجرای اولین زن سیاستمدار سیاه پوست است؛ این فیلم به کارگردانی جان ریدلی در دست تولید است و احتمال می‌رود یک اثر قوی و الهام‌بخش باشد.

فیلم جدید رجینا کینگ به کارگردانی جان ریدلی در دست ساخت است. رجینا کینگ در این اثر که یک فیلم‌ بیوگرافی است، نقش سیاستمدار معروف، شرلی چیزم را بازی خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


نگاهی کوتاه به سریال «خانم آمریکا»
نقد و بررسی سریال تبر کوچک | زندگی کودکان رنگین‌پوست


رجینا کینگ، سال گذشته توانست با کارگردانی فیلم شبی در میامی (با عنوان اصلی One Night In Miami)، شروعی حیرت‌انگیز و جذاب در حیطه کارگردانی را برای خود رقم بزند. حالا پس از گذشت تنها مدتی کوتاه از اکران فیلمش در جشنواره‌های مختلف، طی انتشار خبری هیجان‌انگیز، مشخص‌شده که او قرار است در نقش شرلی چیزم، اولین زن سیاستمدار سیاه‌پوست که به کنگره ایالات‌متحده راه یافت، در یک فیلم زندگی‌نامه‌ای بازی کند. این فیلم به قلم و به کارگردانی جان ریدلی ساخته خواهد شد.


نقد و بررسی فیلم شبی در میامی | فیلمی که تمام شهر شاهدش بودند

تماشای فیلم یک شب در میامی - فیلم جدید رجینا کینگ

نامی که تاکنون برای فیلم جدید رجینا کینگ انتخاب‌شده، شرلی است اما باید دید در آینده چه اتفاقی می‌افتد. ممکن است عنوان آن به علت تکراری بودن و هم نام شدن با فیلم درامی که الیزابت ماس سال گذشته در آن بازی کرد، تغییر کند.

فیلم ریدلی حول محور اتفاقات زندگی شرلی چیزم و خصوصاً ماجرای راه‌اندازی کمپین انتخاباتی‌اش در سال ۱۹۷۲ خواهد بود. ریدلی پس از صحبت‌ها و مذاکرات فراوان، حق و انحصار ساخت فیلم زندگی‌ او را گرفت.


رجینا کینگ به گروه بازیگران فیلم «هرچه سخت‌تر زمین می‌خورند» پیوست

الیزابت ماس و بازی در نقش کیتی هیل سیاست‌مدار سابق


رجینا کینگ دریکی از مصاحبه‌های اخیرش در خصوص انتخاب نقش شرلی چیزم گفت:

تصمیمات شجاعانه و جسارت حیرت‌انگیز شخصیت شرلی چیزم، الهام‌بخش بسیاری از ما سیاه‌پوستان است و البته من مطمئنم این موضوع تنها به نژاد خاصی محدود نمی‌شود و همه‌ی انسان‌ها از تلاش بی‌وقفه او برای ابراز عقیده‌اش الهام می‌گیرند. همکاری دوباره با دوست و استاد قدیمی‌تر، جان ریدلی، و همچنین تیم بزرگ کمپانی فیلم‌سازی پارتیکیپنت برای من افتخار بزرگی است؛ پس پیش به‌سوی یک ماجراجویی طولانی و شیرین.

جان ریدلی نیز دریکی از مصاحبه‌های اخیرش در خصوص انتخاب رجینا کینگ برای بازی در نقش شرلی چیزم گفت:

از روز اولی که رجینا را برای ارائه این پیشنهاد به دفترم دعوت کردم، شور و شوقی عجیب در او برای بازی در نقش شرلی دیدم. او برای به تصویر کشیدن این چهره سیاسی بسیار هیجان داشت. من نه‌فقط از رجینا که از رینا نیز ممنونم؛ برای اعتمادی که به من در روایت داستان زندگی شرلی چیزم داشتند.

فیلم جدید جان ریدلی داستان واقعی یک روح سرگردان را روایت می‌کند


شخصیت شرلی چیزم را پیش‌تر نیز در تلویزیون تماشا کرده‌ایم و فیلم جدید ریدلی اولین اثری نیست که این زن جذاب تاریخ را به تصویر می‌کشد. اوزو ادوبا در سریال تلویزیونی خانم آمریکا (با عنوان اصلی Mrs America) ظاهر شد و همچنین طبق خبری که چند ماه پیش منتشر شد، دانای گوریرا (بازیگر معروف فیلم پلنگ سیاه (با عنوان اصلی Black Panther)) نیز قرار است در نقش چیزم در مستندی زندگی‌نامه‌ای با عنوان The Fighting Shirley Chisholm ایفای نقش کند.


بهترین فیلم های سیاهپوستان در ۱۰ سال اخیر؛ جان سیاه‌پوستان مهم است


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم