نام دنباله کینگزمن مشخص شد؛ اولین تصویر آن را ببینید

دنباله کینگزمن قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود. روند فیلم‌برداری این فیلم از هم‌اکنون آغاز شده و ماجراهای آن پیش درآمدی برای فیلم اول خواهد بود.

مجموعه فیلم‌های «کینگزمن» (Kings Man) در طول سال‌های گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و فیلم سوم این مجموعه هم قرار است ساخته و راهی بازار شود. حالا پس از ماه‌ها نام دنباله کینگزمن مشخص شد و حتی اعلام شد که این فیلم در بهمن ماه سال ۹۸ اکران می‌شود. دنباله کینگزمن با نام رسمی «کینگزمن» یا (The King’s Man) اکران خواهد شد.

کارگردان و نویسنده این مجموعه «متیو وان» است که قبلا «مردان ایکس: کلاس اول» را ساخته بود. گفته شده دنباله کینگزمن در اوایل سال ۱۹۰۰ میلادی رخ می‌دهد و قصد دارد به ریشه‌های شکل‌گیری سازمان جاسوسی کینگزمن بپردازد که سال‌های بعد شخصیت «اگزی» به آن اضافه می‌شود. وان به این موضوع اشاره کرده که قسمت سوم فضای درام بیشتری در مقایسه با قسمت‌های قبلی خواهد داشت و تمرکز فیلم از روی المان‌های جاسوسی کمتر شده است. از بازیگرانی که در قسمت سوم کینگزمن حضور دارند می‌توان به «هریس دیکنسون»، «رالف فاینز» و «آرون تایلر-جانسون» اشاره کنیم.

دنباله کینگزمن

قسمت سوم مجموعه فیلم‌های «کینگزمن» که پیش درآمدی برای قسمت اول این مجموعه به حساب می‌آید، قرار است جهان فیلم و دنیای کینگزمن را گسترش دهد. این مجموعه فیلم‌ها از روی کتاب‌هایی ساخته شده‌اند که نویسنده آن‌ها «مارک میلار» و «دیو گیبونس» بودند. گفته شده در آینده یک سریال از روی این مجموعه ساخته می‌شود که دنباله‌ای مستقیم برای فیلم «کینگزمن: محفل طلایی» خواهد بود. روند تولید دنباله فیلم کینگزمن از هم اکنون شروع شده و فیلم در اوایل سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم