زوی اشتن در فیلم کاپیتان مارول ۲ حضور خواهد داشت

زوی اشتن در فیلم کاپیتان مارول۲ (Captain Marvel 2) حضور خواهد داشت؛ این بازیگر را در پیش‌تر در درام گوشت تازه و اره چرخی مخملی در کنار جیک جیلنهال تماشا کرده‌ایم.

زوی اشتن در فیلم کاپیتان مارول ۲ (Captain Marvel 2) حضور خواهد داشت؛ سازندگان این فیلم که در مراحل پیش‌تولید قرار دارد در حال جمع‌آوری تیم بازیگران هستند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


طبق اخباری منتشر شده، فیلم کاپیتان مارول ۲ (Captain Marvel 2) به کارگردانی نیا داکوستا، هنوز در مراحل پیش‌تولید است ولی به‌زودی تیم بازیگران فیلم قبلی (کاپیتان مارول) دور هم جمع خواهند شد. به گزارش خبرگزاری ددلاین، یکی از بازیگران جدید این مجموعه که قرار است در نقش تبهکار ظاهر شود، زوی اشتن است.

تماشای فیلم کاپیتان مارول در فیلیمو

بررسی فیلم کاپیتان مارول؛ ادای دین فمنیستی مارول به ابرقهرمانان زن


زوی اشتن را پیش‌تر در سریال کمدی درام گوشت تازه (با عنوان اصلی Fresh Meat) و در فیلم ترسناک و مهیج اره چرخی مخملی (با عنوان اصلی Velvet Buzzsaw) در کنار جیک جیلنهال تماشا کرده‌ایم.

تماشای سریال اره چرخی مخملی ـ زوی اشتن در فیلم کاپیتان مارول ۲

کالکشن سینمایی مارول


مگان مک‌دانل، نویسنده سریال جذاب وانداویژن (با عنوان اصلی WandaVision)، فیلمنامه را نوشته است و نیا داکوستا نیز در مقام کارگردانی حضور دارد. در آینده‌ای نزدیک بری لارسون، بازیگر نقش کارول دنورز، هم به تیم سازندگان این مجموعه می‌پیوندد.

تماشای سریال وانداویژن ـ زوی اشتن در فیلم کاپیتان مارول ۲

اگرچه مارول هنوز خلاصه‌ای از داستان کاپیتان مارول ۲ منتشر نکرده و این فیلم همچون یک معمای حل نشده است، اما ما با کمک خبرهایی که در این مدت از مراحل پیش‌تولید آن منتشر می‌شد، جزئیاتی را به‌دست آورده‌ایم. تیونا پریس (بازیگر مجموعه وانداویژن) در نقش مونیکا رمبئو بازی خواهد کرد. در نتیجه داستان کاپیتان مارول ۲ در روزهای بزرگ‌سالی این شخصیت دنیای کمیک می‌گذرد. ایمان ولانی نیز در نقش یکی از شخصیت‌های جذاب دنیای مارول، کامالا خان (اولین کاراکتر مسلمان دنیای کمیک)، حضور خواهد داشت.

در نهایت اما باید تا نوامبر سال ۲۰۲۲ (۲۲ آبان ۱۴۰۱) صبر کنیم تا ببینیم اشتن و دیگر شخصیت‌های جدید و قدیمی چطور در کنار هم قرار داده می‌شوند و داستان را جلو می‌برند.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم