اولین تصاویر از فیلم داستان وست ساید را ببینید

به‌تازگی اولین تصاویر از فیلم داستان وست ساید منتشر شد. این فیلم به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ساخته می‌شود و دیزنی می‌خواهد آن را در سال ۲۰۲۰ اکران کند.

«استیون اسپیلبرگ» هم اکنون در حال فیلم‌برداری فیلم «داستان وست ساید» است. فیلمی که قرار است توسط «فاکس قرن بیستم» ساخته می‌شود. خیلی‌ها دوست دارشتند که با فضای فیلم بیشتر آشنا شوند و به همین دلیل اولین تصاویر از فیلم داستان وست ساید منتشر شده است. در اولین تصاویر از این فیلم می‌توانید بازیگران فیلم را هم ببینید. از جمله بازیگران این فیلم می‌توانیم به «انسل الگورت» و «ریچل زگلر» اشاره کنیم. در ادامه می‌توانید اولین تصاویر از این فیلم را مشاهده کنید:

فیلم داستان وست ساید قرار است اقتباسی از فیلمی به همین نام باشد که در سال ۱۹۵۷ ساخته شده بود. همان‌طور که گفتیم کارگردان فیلم جدید، استیون اسپیلبرگ خواهد بود و سناریوی آن هم توسط «تونی کوشنر» نوشته شده که نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود. از آنجایی که فیلم داستان وست ساید یک فیلم موزیکال است، تیم موسیقی خاصی هم روی این فیلم کار می‌کنند. «گوستاوو دودامل» رهبر ارکستر و آهنگساز ونزوئلایی روی این فیلم کار می‌کند. «جینی تسوری» هم یکی دیگر از آهنگسازانی است که روی این فیلم کار می‌کند.

فیلم  داستان وست ساید قرار است در تاریخ ۲۸ آذر ماه سال ۱۳۹۹ توسط دیزنی اکران شود.


منبع: Coming Soon

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم