درجه سنی فیلم جوکر مشخص شد

تاد فیلیپس کارگردان فیلم جوکر، درجه سنی فیلم جوکر را اعلام کرد. این فیلم برای افرادی که سن آن‌ها ۱۷ سال یا بیشتر است مناسب خواهد بود.

«تاد فیلیپس» کارگردان فیلم «جوکر» درجه سنی این فیلم را اعلام کرد. براساس گفته‌های فیلیپس درجه سنی فیلم جوکر بالای ۱۷ سال اعلام شده است. در واقع برای تماشای این فیلم باید ۱۷ سال سن یا بیشتر داشته باشید. فیلم‌هایی با درجه سنی بالای ۱۷ سال در آمریکا با عنوان فیلم‌های درجه R شناخته می‌شوند. این فیلم‌ها شامل محتوای بزرگ‌سالانه می‌شوند.

پس از مشخص شدن درجه سنی فیلم جوکر ، تصویر جدیدی هم از این فیلم منتشر شد. این تصویر در اینستاگرام تاد فیلیپس منتشر شد. در این تصویر، جوکر را مشاهده می‌کنید که روبه‌روی آینه نشسته و در حال آرایش صورتش است.

درجه سنی فیلم جوکر

در فیلم جوکر «واکین فینیکس» در نقش جوکر بازی می‌کند. «زازی بیتز» که در فیلم «ددپول ۲» بازی کرده بود هم در این فیلم حضور دارد. «بیل کمپ» هم یکی دیگر از بازیگرانی است که در این فیلم بازی کرده است. فیلم جوکر قرار است به ریشه‌های اصلی شکل گیری این شخصیت بپردازد. اینکه چگونه جامعه فردی به نام جوکر را خلق می‌کند. فیلم جوکر قرار است در تاریخ ۱۲ مهر ماه اکران شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم