رابرت رودریگز به دنبال ساخت فیلم جدید مجموعه بچه‌ های جاسوس

رابرت رودریگز به دنبال ساخت فیلم جدید مجموعه بچه‌ های جاسوس (The Spy Kids) است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

رابرت رودریگز به دنبال ساخت فیلم جدید مجموعه بچه‌ های جاسوس (The Spy Kids) است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


رابرت رودریگز با دنباله فیلم ما می توانیم قهرمان باشیم بازمی‌گردددر کریسمس گذشته، پس از مدت‌های مدید رابرت رودریگز با فیلم ما می‌توانیم قهرمان باشیم (We Can Be Heroes) به ژانر کودک و اکشن بازگشت. با توجه به اینکه کمپانی اسکای‌دنس مدیا، رودریگز را برای کارگردانی فیلم بعدی‌اش انتخاب کرده، حالا او فرصتی طلایی برای بازگشت به عرصه فیلم‌های نوجوانانه را به دست آورده است.
اولین فیلم از مجموعه بچه‌های جاسوس در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. این فیلم با بازی الکسا وگا و داریل سابارا در نقش‌های کارمن و جونی کورتز، داستان دو کودکی را تعریف می‌کرد که در جریان دزدیده شدن پدر و مادرشان (با بازی آنتونیو باندراس و کارلا گوجینو) درصدد کمک به آن‌ها برمی آیند. موضوع به همین جا ختم نمی‌شود و آن‌ها در این مسیر، باید دنیا را نیز نجات دهند.


آنتونیو باندراس برای فیلم «آنچارتد» به تام هالند ملحق می‌شودانتخاب رابرت رودریگز برای نوشتن و کارگردانی فیلم جدید مجموعه بچه‌ های جاسوس قطعاً بهتر از این است که کارگردان دیگری به شکل تصادفی انتخاب شود و فیلم را بسازد. البته شایان ذکر است که رودریگز این روزها به‌شدت مشغول است. در حال حاضر او از طرفی مشغول به سرانجام رساندن کتاب بوبا فت (The Book Of Boba Fett) برای سرویس پخش آنلاین دیزنی پلاس و از طرف دیگر مشغول ساخت دنباله‌ای برای سریال قهرمان‌ها (Heroes) از شبکه نتفلیکس است.

تماشای فیلم بچه های جاسوس - فیلم جدیدی از مجموعه بچه‌ های جاسوس

منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم