تولید سریال هری پاتر توسط اچ‌بی‌او مکس | بازگشت جادوگران‌ هاگوارتز

تولید سریال هری پاتر بهترین خبر برای طرفداران آن است؛ بی‌شک تماشای مجدد هاگوارتز و جادوگران آن می‌تواند بی‌نظیر باشد ضمن اینکه جای خالی پرفسور اسنیپ قطعا احساس خواهد شد.

خبر خوب برای طرفداران فیلم و سریال، تولید مجدد سریال هری پاتر (Harry Potter) توسط اچ‌بی‌او مکس آغاز شده است. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


به نظر می‌رسد بخش بزرگی از تجارت پلتفرم اچ‌بی‌او مکس در ساخت مجموعه‌های جدیدی با پیش‌زمینه از فیلم‌های قدیمی خلاصه می‌شود. آن‌ها به شدت سرگرم ساخت اسپین‌آف‌های متعدد از فیلم و سریال‌های محبوبند. برای مثال، جیمز گان مشغول به سرانجام رساندن فیلم جوخه انتحار(The Suicide Squaid) است و از طرف دیگر مت ریوز نیز با فیلم بتمن (The Batman) سروکله می‌زند. اخبار تازه منتشرشده حاکی از آن هستند که این سرویس پخش آنلاین فیلم و سریال، به دنبال ساخت مجموعه‌ای بزرگ و عظیم در زیر چتر حمایت کمپانی برادران وارنر رفته است و تصمیم به تولید مجدد سریال هری پاتر دارد. اچ‌بی‌او مکس می‌خواهد ما را پس از سال‌ها به دنیای جادوگری برگرداند.


بهترین فیلم های هری پاتر | از سنگ جادو تا جنایات گریندل‌والد


در رابطه با تولید مجدد سریال هری پاتر به گزارش هالیوود ریپورتر، مذاکراتی مبنی بر ساخت یک سریال لایو اکشن در دنیای هری پاتر منتشر و جلساتی نیز برای انتخاب بهترین نویسنده‌ها برگزار شده است. البته شایان ذکر است که هنوز همه چیز در مراحل آغازین و پیش از تولید به سر می‌برد از طرف دیگر اچ‌بی‌او مکس و کمپانی برادران وارنر در پاسخ به خبری که از هالیوود ریپورتر منتشر شده است، بیانیه‌ای نوشته و در آن ذکر کرده‌اند که هیچ سریال و فیلمی در خصوص دنیای هری پاتر در دستور کار نیست و استودیو مسئولیت ادعا‌ها و شایعات را بر عهده نمی‌گیرد. این اخبار ضد و نقیض از تام اشیم و بازبینی‌هایش نسبت به مجموعه فیلم‌های هری پاتر و دنیای جادوگری شروع شد. خبرگزاری ورایتی در یکی از آخرین مطالبش ذکر کرد که این تهیه‌کننده معروف تلویزیون به دنبال بسط دادن و توسعه دنیای جادوگری از طریق یکی از پلتفرم‌ها و استودیو‌های پخش است. ارتباط شبکه اچ‌بی‌او مکس با کمپانی سازنده مجموعه فیلم‌های هری پاتر موجب شد که بسیاری متن خبرگزاری ورایتی را مستقیماً به این سرویس پخش آنلاین فیلم و سریال نسبت دهند.


دنیل ردکلیف به هری پاتر نخواهد پیوست


حالا چرا دنیای جادوگری؟ دلایل بسیاری وجود دارد؛ از طرفی، تا اینجای کار در خصوص اقتباس‌های متعددی که از مجموعه هری پاتر شده است، هیچ نقدی وجود ندارد. از طرف دیگر، تاریخ هاگوارتز و جزئیاتش پتانسیل ساخت ده‌ها فیلم و سریال جذاب را دارند. فارغ از اینکه داستان کلی هری پاتر چیست، دنیای جادوگری هاگوارتز پر از جزئیات ریز و درشتی است که طرفداران را شیفته خودش کرده است. برای اثبات این موضوع پیشنهاد می‌کنم نگاهی به بازی افسانه هاگوارتز بیاندازید که البته هنوز به‌صورت رسمی منتشر نشده است. هر بازی‌‌کننده در این بازی نقش یکی از دانش آموزان مدرسه هاگوارتز را دارد.


جانی دپ در فیلم جدید «جانوران شگفت انگیز»


در خصوص فیلم‌های دیگری که به این حوزه مربوط می‌شوند : سومین فیلم بدون عنوان جانوران شگفت‌انگیز (Fantastic Beasts 3) در مراحل تولید و مدس میکلسون نیز مشغول تولید فیلم جذابی با بازی جانی دپ در نقش یکی از ترسناک‌ترین جادوگران دنیای هری پاتر، گریندل والد است؛ هنوز نامی برای این فیلم انتخاب نشده است ولی پیش بینی می‌شود در ماه جولای سال ۲۰۲۲ اکران شود. با توجه به برنامه ریزی‌ها و داستان پردازی جی‌. کی. رولینگ برای فیلم‌نامه جانوران شگفت انگیز (Fantastic Beasts) پیش‌بینی می‌شود دو قسمت جدید دیگر به این مجموعه سه‌گانه اضافه شود.

هری پاتر و تالار اسرار - تولید مجدد سریال هری پاتر

منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم