کنت برانا در نقش بوریس جانسون و داستان شیوع کرونا در انگلیس

کنت برانا به عنوان بوریس جانسون در این شرایط اسفناک ایفای نقش می‌کند! این پروژه یک مینی سریال پنج قسمتی در مورد واکنش دولت انگلیس به روزهای ابتدایی همه گیری کرونا است.

مایکل وینترباتم برای پروژه جدیدش، باری دیگر واقعیت را با داستان ترکیب می‌کند. پروژه جدید مایکل وینترباتم این بار یک مینی سریال پنج قسمتی در مورد واکنش دولت انگلیس به روزهای ابتدایی همه‌گیری کروناست؛ او کنت برانا را برای بازی در نقش بوریس جانسون انتخاب کرده. تمرکز این فیلم بیشتر بر روی پزشکان، پرستاران و افراد عمومی است که برای شروع مبارزه با ویروس دور هم جمع شده‌‌اند و کمتر به نقایص مختلف واکنش‌های سیاسی اشاره می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


وینترباتم این درام را با همراهی کیونر کوئیرک نوشته است و کارگردانی هر پنج قسمت را بر عهده دارد. وینترباتم می‌گوید:

اولین موج همه‌گیری کووید ۱۹ برای همیشه به یاد می‌ماند. زمانی که کل کشور برای نبرد با یک دشمن نامرئی دور هم جمع شد. دورانی که مردم بیش از هر زمان دیگری از اهمیت قدرت جامعه آگاه شدند. این سریال داستان‌های واقعی بی‌شماری را در بر دارد؛ از بوریس جانسون در آپارتمان شماره ۱۰ تا کارگران خط مقدم در سراسر کشور، شرح تلاش دانشمندان، پزشکان، کارکنان مراقبت در خانه و سیاست گذاران برای محافظت از ما در برابر ویروس .

حدس می‌زنیم که کنت برانا برای بازی در نقش بوریس جانسون به یک مکمل نیاز دارد و بی‌شک او در کنار نقش کمکی خوش می‌درخشد. وینتر باتوم قصد دارد امسال این سریال را با ایده اکران فیلم در سال ۲۰۲۲ فیلمبرداری کند، شاید در آن زمان علاقه داشته باشیم که فیلمی در رابطه با موضوع همه‌گیری تماشا کنیم. ولی خب لطفا در سال آینده دوباره بپرسید…


نقد و بررسی سریال تلویزیونی تلفات جاده‌ای | درام سیاسی انگلیسی با حضور هیو لوری

تحلیل و نقد فیلم تنت (انگاشته) | تریلر متافیزیکی و گیج‌کننده کریستوفر نولان با حضور کنت برانا


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم