هیو گرانت در فیلم جدید گای ریچی حضور پیدا می‌کند

هیو گرانت در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم جدید گای ریچی است و احتمالا در این فیلم اکشن جاسوسی به جیسون استاتهام و آبری پلازا می‌پیوندد.

به نظر می‌رسد عنوان فیلم بعدی گای ریچی تغییر خواهد کرد و این فیلم از این پس پنج چشم نامیده نمی‌شود؛ اما کارگردان به دنبال اضافه کردن بازیگری است که اخیراً با او کارکرده: هیو گرانت در فیلم جدید گای ریچی حضور دارد! برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


هیو گرانت در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم جدید گای ریچی است و احتمالا در این فیلم اکشن جاسوسی به جیسون استاتهام و  آبری پلازا می‌پیوندد. ریچی فیلم را با ایوان اتکینسون و مارن دیویس نوشت و نامش هرچه که باشد، داستان یک مأمور سرویس اطلاعات مخفی به نام اورسون فورچون (استاتهام) را روایت می‌کند که توسط یک آژانس اطلاعاتی جهانی استخدام شده تا فروش یک فن آوری جدید سلاح مرگبار را ردیابی و متوقف کند؛ این سلاح یک تهدید جدی برای جهان است. فورچون با اکراه با کارشناس آژانس اطلاعات مرکزی (پلازا) همراه می‌شود  تا طی ماموریتی سراسر دنیا را بگردند. او مجبور خواهد بود از تمام جذابیت، نبوغ و توانایی مخفی‌کاری خود برای ردیابی و نفوذ به یک میلیاردر دلال اسلحه استفاده کند… اکنون دوربین‌ها در قطر و ترکیه مشغول ضبط هستند، در حالی که کری الویس و جاش هارت نت نیز بین بازیگران حضور دارند. همان‌طور که انتظار می‌رود، هنوز تاریخ انتشار فیلم مشخص نیست.


مروری بر مینی سریال فروپاشی | بازی درخشان نیکول کیدمن و هیو گرانت

حضور هیو گرانت در مستندی درباره سال ۲۰۲۰

نگاهی به فیلم «آقایان» ساخته گای ریچی؛ خشن و مردانه


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم