فیلم ترسناک هالووین می کشد | پارانویا، وحشت جمعی و اطلاعات غلط

فیلم ترسناک هالووین می کشد از ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۳ مهر ۱۴۰۰) در سینماهای انگلستان اکران می‌شود. برای اطلاع از جزییات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

فیلم ترسناک هالووین می کشد (Halloween Kills) با یک ماجرای تازه به‌زودی در سینماهای انگلستان اکران می‌شود؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


در سال‌های اخیر، به‌خصوص سال ۲۰۲۰، شاهد وحشت در دنیای واقعی بودیم ولی این دوره زمانی طلایی برای ساخت فیلم های ترسناک نیز هست؛ مثلاً فیلم ترسناک هالووین می‌کشد (Halloween Kills) قرار است دنباله اثر دیوید گوردون گرین و دنی مک براید در سال ۲۰۱۸ باشد و داستان را از همان‌جا که تمام شده بود ادامه دهد. این خبر، نوید یک شب وحشتناک دیگر را با لوری استرود و جیمی لی کرتیس و خانواده‌شان می‌دهد. به گفته گرین این دنباله، از آن فیلم‌هایی است که کانال‌های تلویزیونی برایش سرودست می‌شکنند.


پیش‌بینی جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱ 


فیلم ترسناک هالووین می کشد درباره وحشت جامعه، پارانویا و اطلاعات غلط است. گرین درباره هالووین می‌کشد می‌گوید: «چگونگی پیوستگی صحنه‌های فیلم قبلی و هالووین می کشد عجیب و جالب‌توجه است. نمی‌توان زمان بهتری را برای اکران این فیلم در نظر گرفت.»


۴۱ فیلم برتر ژانر وحشت


انتظار می‌رود که هالووین می‌کشد در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۳ مهر ۱۴۰۰) وارد سینماهای انگلستان شود.


منبع: EmpireOnline

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم