پیش درآمد ویلی وانکا | حضور تیموتی شالامی برای بازی در نقش اصلی

حضور تیموتی شالامی برای بازی در نقش اصلی در پیش درآمد ویلی وانکا (Willy Wonka) به کارگردانی پل کینگ، تایید شد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

حضور تیموتی شالامی برای بازی در نقش اصلی در پیش درآمد ویلی وانکا (Willy Wonka) به کارگردانی پل کینگ تایید شد. اما خبر بد اینکه پل کینگ (فیلمساز) برای کارگردانی فیلم سوم پدینگتون بازنمی‌گردد. برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.


پل کینگ در حال حاضر برای کارگردانی فیلم سوم پدینگتون بازنمی‌گردد؛ اما خبر خوب این است که به نظر می‌رسد پروژه دیگر او که تولید پیش درآمد ویلی وانکاست یک برنامه روبه جلو خواهد بود.

به گزارش ددلاین، فیلم جدید پل کینگ به‌جای تمرکز بر ویلی وانکا و کارخانه شکلاتش، روی جوانی ویلی تمرکز می‌کند و این روایت همراه با موسیقی و رقص به‌نمایش درمی‌آید.

برای تیموتی شالامی نقش ویلی وانکا پس از بازی در نقش اصلی پاول آتریدس در اقتباس دنی ویلنوو از رمان تل‌ماسه موفقیتی دیگر است که ورود این بازیگر را به قلمرو فرانچایز فیلم‌های پرفروش تضمین می‌کند.

کینگ فیلمنامه اثر جدیدش را با کمک همکار نویسنده‌اش در پدینگتون ۲، سایمون فارنابی، به نگارش درآورده است.

امیدواریم که یک بازی جذاب و به‌یاد ماندنی را برای شخصیت جذاب ویلی وانکا تماشا کنیم؛ چیزی مثل نقش‌آفرینی جین وایدر در فیلم ساخته‌شده در ۱۹۷۱ و یا ایفای نقش جانی دپ در سال ۲۰۰۵.

منبع: EmpireOnline


پیش درآمد ویلی وانکا

خبر منتشر شده در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۹
حدود پنج سال پیش، خبر ساخت فیلم پیش درآمد ویلی وانکا توسط کمپانی برادران وارنر جهان را پر کرد؛ فیلمی درباره دوران جوانی ویلی وانکا (خوره شکلات) و قبل از ماجرای چارلی و کارخانه شکلات سازی. از آن موقع، خبری از شروع تولید این فیلم نبود جز اینکه کارگردان فیلم پدینگتون یعنی پل کینگ پا پیش گذاشته است تا بسازدش. حالا شنیده‌ها حاکی از آن هستند که پیش درآمد ویلی وانکا در سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود. برای اطلاع از جزییات بیشتر، با فیلیمو شات همراه باشید.


گرچه نقطه قوت فیلم ویلی وانکا و کارخانه شکلات سازی (محصول ۱۹۷۱) بازی درخشان جین وایلدر بود، برادران وارنر در ساخت فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی (محصول ۲۰۰۵) جانی دپ را به‌عنوان وانکا به صحنه آوردند. اگرچه فیلم مذکور به کارگردانی تیم برتون اشاره‌هایی به کودکی و پیشینه ویلی وانکا داشت اما بیشتر مدت‌زمانش به مسائل کارخانه شکلات‌سازی اختصاص داده شده بود. بنابراین پرداختن به ریشه‌های داستان او می‌تواند برای طرفداران بسیار جذاب باشد.

تام هالند، جانی دپ، تیموتی شالامی
بازیگران فیلم پیش درآمد ویلی وانکا

درحالی که برادران وارنر هیچ خبری درباره بازیگران انتخاب‌شده اعلام نکرده‌ است و هنوز قراردادی بسته نشده است، شنیده‌ها حاکی از آن هستند که تام هالند و تیموتی شالامی از بهترین گزینه‌های استودیو به‌عنوان نسخه‌ جوان آقای وانکا هستند.


تیموتی شالامی را در نقش باب دیلن خواهیم دید

تام هالند در فیلم چری نقش یک سرباز آمریکایی را ایفا می‌کند


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم