آیا حضور نیکول کیدمن و خاویر باردم در فیلم ریکاردوس بودن قطعی است؟

احتمال حضور نیکول کیدمن و خاویر باردم در فیلم ریکاردوس بودن وجود دارد. البته در حال حاضر این خبر قطعی نیست! برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

احتمال حضور نیکول کیدمن و خاویر باردم برای بازی در فیلم ریکاردوس بودن (با عنوان اصلی Being The Ricardos) به کارگردانی آرون سورکین وجود دارد و این دو بازیگر برای ایفای نقش در این فیلم آماده خواهند شد. جزییات خبر این فیلم را در فیلیمو شات بخوانید!


کالکشن آرون سورکین در فیلیمو شات
سینتیا اریوو، مریت ویور، الیسون بری و نیکول کیدمن در مینی سریال غرش


چیزی در حدود ۵ یا ۶ سال پیش، حوالی سال ۲۰۱۵، کیت بلانشت برای بازی در نقش ستاره دنیای طنز موقعیت (سیتکام)، لوسیل بال، آماده می‌شد؛ مدتی قبل از آن به درخواست تهیه‌کنندگان آن فیلم، آرون سورکین وظیفه نوشتن فیلم‌نامه را بر عهده گرفت. فیلم‌نامه آرون سورکین اتمام یافت و نام ریکاردوس بودن (Being The Ricardos) برای آن انتخاب شد. در طول این سال‌ها، پروسه پیش‌تولید و تولید این فیلم با موانع زیادی همراه شده است. طبق خبری که اخیرا منتشر شد، در رابطه با حضورنیکول کیدمن و خاویر باردم در این فیلم لازم است بدانید که در حال امضای قراردادی برای بازی در فیلم جدید سورکین هستند و احتمال می‌رود کیت بلانشت از گروه بازیگران این مجموعه خط خورده باشد.


کالکشن فیلم‌های نیکول کیدمن در فیلیمولوسیل بال، بازیگر و تهیه‌کننده معروف سینما در سال‌های اوج کارش، در کنار همسرش پزی آرناز فیلم‌ها و مجموعه‌های بسیاری را روانه بازار کرد. آثاری از قبیل: عاشقتم لوسی (I Love Lucyساعتی خوش با لوسی و دزی (The Lucy-Desi Comedy Hour) و زندگی با لوسی (Life With Lucy).
فیلم ریکاردوس بودن (Being The Ricardos) در رابطه با یکی از قسمت‌های مجموعه عاشقتم لوسی (I Love Lucy) است که در جریان آن لوسی و دزی باید با بحران جدیدی در زندگیشان روبه‌رو شوند؛ بحرانی که ممکن است به اتمام زندگی کاری آن‌ها یا حتی ازدواجشان ختم شود.

در حال حاضر، خبر رسمی مبنی حضور نیکول کیدمن و خاویر باردم برای بازی در فیلم ریکاردوس بودن (Being The Ricardos) تایید نشده است پس احتمال تغییر در آن وجود دارد. از طرف دیگر، شیوع ویروس کرونا نیز فیلمبرداری را به تاخیر خواهد انداخت. قطعاً همه ما پس از تماشای آخرین فیلم سورکین، دادگاه شیکاگو ۷ (The Trial Of The Chicago 7)، مشتاقیم ببینیم با چه اثری رو به رو خواهیم شد.


نقد و بررسی فیلم دادگاه شیکاگو ۷


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم