تام هالند در فیلم چری نقش یک سرباز آمریکایی را ایفا می‌کند

جو و آنتونی روسو باب همکاری با استودیو ماروِل را به‌صورت موقت بسته‌اند. تام هالند در فیلم جدید برادران روسو با عنوان چری (Cherry) حضور دارد و نقش اصلی را بازی می‌کند.

طبق گزارش‌های رسیده، جو و آنتونی روسو (معروف به برادران روسو) برای اینکه بتوانند روی پروژه جدیدشان به‌صورت مستقل کارکنند، باب همکاری با استودیو ماروِل را به‌صورت موقت بسته‌اند. تام هالند در فیلم جدید برادران روسو با عنوان چری (Cherry) حضور دارد و نقش اصلی را بازی می‌کند.

فیلم چری اقتباسی از رمانِ نیکو واکر، نویسنده و کهنه سرباز ۳۵ ساله آمریکایی است و براساس داستان زندگی واقعی‌اش ساخته و پرداخته می‌شود. تام هالند در فیلم چری باید نقش نیکو واکر را بازی کند؛ او دانشگاه را رها می کند و به‌عنوان پزشک ارتش آمریکایی در عراق مشغول به خدمت می‌شود. تنها دلبستگی و دلخوشی او عشق واقعی‌اش امیلی (با بازی سیارا براوو) است. پس از مدت‌ها تجارب مختلف و البته ناخوشایند، وقتی چری به‌عنوان قهرمان جنگی به خانه بازمی‌گردد، خود را غرق در اعتیاد به مواد مخدر می‌بیند و وقتی از لحاظ مالی به بن‌بست می خورد به سرقت از بانک روی می‌آورد؛ از طرف دیگر، مثل سابق عاشق امیلی نیست و چراغ رابطه هم خاموش می شود… همه این ماجراها موجب سرخوردگی و افسردگی قهرمان فیلم می شوند… جالب است بدانید که واکر، به‌خاطر تبهکاری در سال ۲۰۱۱ به زندان افتاد و پس از آزادی در اکتبر سال ۲۰۱۹ تصمیم به شروع یک زندگی جدید کرد.


تام هالند پس از اتمام فیلم «آنچارتد»، دوباره لباس مرد عنکبوتی را بر تن می‌کند


فیلم چری در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ (۸ اسفند ۱۳۹۹) به‌صورت محدود در سینماهای منتخبِ آمریکا اکران می‌شود و همچنین در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۲۱ (۲۲ اسفند ۱۳۹۹) از اپل تی‌وی پلاس نمایش داده خواهد شد.


احتمال حضور تام هالند در فیلم پیش درآمد ویلی وانکا


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم