ورا فارمیگا در فیلم جدید و ترسناک Bad Bloom بازی خواهد کرد

فیلم جدید ورا فارمیگا در ژانر وحشت خواهد بود؛‌ او نه‌تنها در فیلم جدید Bad Bloom ایفای نقش می‌کند، بلکه یکی از تهیه کنندگان این فیلم نیز خواهد بود.

فیلم جدید ورا فارمیگا در ژانر وحشت خواهد بود؛‌ او پیش‌تر نیز به‌واسطه مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی احضار، سابقه حضور در فیلم‌های ترسناک و ژانر مهیج را داشته است. طبق خبری که به‌تازگی منتشر شده است، او نه‌تنها در فیلم جدید Bad Bloom ایفای نقش می‌کند، بلکه یکی از تهیه کنندگان این فیلم نیز خواهد بود.

به گفته برایس مک‌گوایر، کارگردان این فیلم، Bad Bloom داستانی ترسناک و تخیلی است که زندگی یک خانواده تنها را در یک جزیره دوراُفتاده به تصویر می‌کشد. این خانواده که برای حفاظت از جانشان و از ترس موجودی ناشناخته به جزیره فرار کرده‌اند، درست از جایی که فکرش را نمی‌کنند، دچار تردید می‌شوند؛ یکی از بچه‌ها نظر خانواده را با جمله‌ای کوتاه اما موثر تغییر می‌دهد: «هیولایی که از آن می‌ترسیم، آن موجودی نیست که تصور می‌کنیم.»

آخرین فیلم فارمیگا در ژانر ترسناک، فیلم احضار: شیطان مرا وادار کرد (با عنوان اصلی The Conjuring: The Devil Made Me Do It) است که قرار بود در سال ۲۰۲۰ اکران شود ولی به علت شرایط بحرانی کرونا تاخیر خورد. طبق آخرین گزارش‌های منتشرشده، قرار است این فیلم حوالی ماه ژوئن ۲۰۲۱ اکران شود. خبر تکمیلی درباره فیلم جدید ورا فارمیگا را در فیلیمو شات بخوانید.

ناگفته نماند، این روزها فارمیگا پرکارتر از همیشه است و با سریال تلویزیونی Hawkeye در سال ۲۰۲۱ به تلویزیون‌ می‌آید.


پیش‌بینی جدیدترین فیلم های وحشتناک سال ۲۰۲۱ | ترس ادامه دارد…


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم