فیلمنامه دنباله جدید جنگ ستارگان را مایکل والدران می‌نویسد

این خبر از اولین سرنخ‌هاست که ما را در جریان فیلمنامه و مراحل ساخت دنباله جدید جنگ ستارگان با همکاری فایگی و لوکاس فیلم می‌گذارد ولی هیچ اطلاعاتی درباره داستان فیلم دفاش نمی‌کند.

سپتامبر سال گذشته خبر ساخت دنباله جدید جنگ ستارگان (با عنوان اصلی Star Wars) از سوی مجله دِدلاین با همکاری مشترک کوین فایگی ازعناصر اصلیِ دنیای سینمایی مارول با کاتلین کندی رئیس شرکت لوکاس فیلم در دنیای سینما پیچید و در همین راستا برای فیلمنامه دنباله جدید جنگ ستارگان ، کوین فایگی دست روی کسی گذاشت که پروژه های موفق مختلفی را با دنیای سینمای ماروِل داشته است؛ او کسی نیست جز مایکل والدران.

در کارنامه هنری والدران، فیلم‌نامه‌نویسیِ دکتراسترنج در چندجهانی دیوانگی (با عنوان اصلی Doctor Strange in the Multiverse of Madness) به چشم می خورد و همچنین تهیه‌کنندگی اجرائی و نویسندگی مجموعه تلویزیونی لوکی (باعنوان اصلی Loki) را برعهده داشته است.
بعد از اعلامیه رسمی ماه گذشته، این خبر از اولین سرنخ‌هاست که ما را در جریان فیلمنامه و مراحل ساخت دنباله جدید جنگ ستارگان با همکاری فایگی و لوکاس فیلم می‌گذارد ولی از طرفی هم فعلا هیچ اطلاعاتی در مورد داستان فیلم دراختیارما قرار نمی‌دهد.

همچنین در گزارش دِدلاین آمده است که والدران در بخش‌هایی از فصل دومِ سریال لوکی مسئولیت‌هایی برعهده خواهد گرفت و به این معناست که با یک مینی‌سریال روبرو نخواهیم بود.


منبع:‌ Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم