مستربین انیمیشن خود را می سازد

روآن اتکینسون در گفتگویی اعلام کرد که در شرف ساخت یک انیمیشن با همان کاراکتر مستربین است و مراحل اولیه یا مقدماتی را سپری می‌کند.

روآن اتکینسون در گفتگویی اعلام کرد که در شرف ساخت یک انیمیشن با همان کاراکتر مستربین است و مراحل اولیه یا مقدماتی ساخت یک انیمیشن با حضور این کاراکتر را سپری می‌کند. البته او با در نظر گرفتن چالش‌های فیزیکی و روحی که برسر راهش خواهد بود، لایو اکشن را ترجیح می دهد. اتکینسون در ادامه می‌گوید:

«برای من صداگذاری روی شخصیت خیلی راحت‌تر است تا اینکه خود نقش را بازی کنم و راستش را بخواهید باید بگویم بازی کردن در این نقش با این حجم از مسئولیت برایم لذت‌بخش نیست و منجر به اضطراب و خستگی شدید در من می‌شود، بنابراین منتظر پایان کار هستم.»

شاید برایتان جالب باشد: همه چیز درباره فیلم پرندگان خشمگین ۲ + نقد و بررسی

مستربین حالا در قالب یک شخصیت انیمیشنی کوچک در صفحه تلویزیون ظاهرخواهد شد و البته با توجه به پیشرفت‌های کنونی، بسیار راحت‌تر میتوان چنین اثری را خلق کرد.

اتکینسون همچنین در مورد تولید سری جدید سریال بلک اَدر (با عنوان اصلیBlackadder) که می‌تواند پروژه‌ای سخت باشد حرفی به میان آورد و گفت:


آیا سریال جیبیات ارزش تماشا کردن دارد؟


«بلک اَدر توانست انرژی خلاقانه‌ای که ما در دهه هشتاد داشتیم را به‌خوبی به تصویر بکشد؛ ساخت مجدد سریالی که متعلق به سه نسل قبلتر است، کار آسانی نخواهد بود.»

روآن اتکینسون در حال حاضر مشغول سریالی کمدی به نام انسان در برابر زنبور (Man Vs. Bee) است؛ او در این مجموعه باید زنبور مزاحمی را از عمارتی بزرگ بیرون کند…

فکر می کنید مخاطبان همیشگی روآن اتکینسون تا چه اندازه از انیمیشن مستربین استقبال کنند؟


پیش‌بینی نامزدهای احتمالی جایزه بهترین انیمیشن اسکار ۲۰۲۱


منبع: Empire Online

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. Zodiac می‌نویسد

    قطعا انیمیشن مستربین هم جالب خواهد بود اما نه به اندازه فیلمهایی که ما از اون دیده ایم ! میتونه برای نسل جدید خیلی جذاب باشه ولی برای افرادبزرگسال همون فیلمها