تیفانی هدیش در یک فیلم علمی تخیلی بازی خواهد کرد

خبرها حاکی از آن هستند که تیفانی هدیش برای بازی در یک فیلم علمی تخیلی مذاکره می‌کند؛ ‌بازیگری پرکار که در سال‌های اخیر بسیار موفق و محبوب بوده.

تیفانی هدیش در سال‌های گذشته و پس از موفقیت چشمگیر فیلم سفر دختران (با عنوان اصلی Girls Trip) محصول سال ۲۰۱۷، بسیار پر کار بوده است. او توانست با ایفای نقش در فیلم سفر دختران بسیاری از موانع مسیر بازیگریش را دور بزند و حالا پس از بازی در ده‌ها فیلم و سریال تلویزیونی موفق دیگر در ژانر طنز و کمدی، احتمالا با فیلم جدیدی روی پرده خواهد رفت. فیلمی که با تجربه‌های پیشین او تفاوت اساسی دارد. تیفانی هدیش برای بازی در یک فیلم علمی تخیلی آماده خواهد شد.


معرفی فیلم سفر دختران و بهترین فیلم های کمدی خارجی قرن ۲۱ که حتما باید ببینید


طبق گزارش‌های منتشرشده، هدیش در مراحل گفتگو با دست‌اندرکاران فیلم Landscape With Invisible Hand است. این فیلم با اقتباس از رمانی با همین نام به قلم متیو توبین اندرسون در ژانر علمی تخیلی ساخته خواهد شد. این رمان در رابطه با حمله یک شخصیت فضایی و بیگانه به زمین است. قرار است کوری فینلی، که کارگردانی فیلم موفق آموزش بد (با عنوان اصلی Bad Education) با بازی هیو جکمن را در کارنامه کاری خود دارد، فیلم جدید را نوشته و کارگردانی کند.

در حال حاضر،‌ تیفانی هدیش مذاکرات نهایی برای نقش‌آفرینی در فیلم علمی تخیلی Landscape With Invisible Hand را دنبال می‌کند که براساس رمانی برنده جایزه ملی کتاب و به نویسندگی ام‌تی اندرسون ساخته می‌‍شود و گویا قرار است کمپانی فیلمسازی مترو گلدوین مایر ساخت این فیلم را بر عهده بگیرد.

آخرین مهلت نشان می‌دهد که کمپانی‌های تولید فیلم پلان بی و آناپورنا متعلق به برد پیت، بازیگر مشهور و مگان الیسون تهیه‌کننده هم نیز با کمپانی ام‌جی‌ام همکاری خواهند داشت. این فیلم از طریق شرکت پخش یونایتد آرتیستس ریلایزینگ، که چند سالی است بازوی توزیع کمپانی ام‌جی‌ام است، اکران خواهد شد.

در ادامه، خلاصه‌ای از ماجرای فیلم را برای شما بازگو خواهیم کرد :

کتاب Landscape With Invisible Hand در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و در مقام مقایسه با فیلم‌هایی مانند منطقه ۹ (با عنوان اصلی District 9) و فیلم نمایش ترومن (با عنوان اصلی The Truman Show) آینده‌ای نزدیک را به تصویر می‌کشد که در آن یک گونه بیگانه و فضایی به نام Vuvv به سمت کره زمین حمله کرده است. با رونق تکنولوژی و کاهش موقعیت‌های شغلی برای انسان‌ها، اقتصاد جهان و بازار کار دچار رکود می‌شود. سپس در ادامه داستان، یک نوجوان و دوست دخترش راهی پیدا می‌کنند تا از طریق پخش و فروش داستان زندگی عشقی خود به بیگانگان امرار معاش کنند و هزینه زندگی خانواده خود را تامین کنند. متاسفانه، اوضاع بد پیش می‌رود و با حوادثی که در طول زمان رخ می‌دهد، این دو نوجوان رفته‌رفته از یکدیگر متنفر می‌شوند، ولی از آن جا که داستان عشق آن‌ها خانواده‌هایشان را تامین مالی می‌کند، نمی‌توانند بدون ورشکستگی خانوادگی، از هم جدا شوند.

هنوز هیچ خبری در مورد نقش هدیش منتشر نشده است، اما اگر قرار باشد دست اندرکاران، همان مسیر سریال پن۱۵ (با عنوان اضلی PEN15 ) را طی کنند، او نقش اصلی را بازی نخواهد کرد. با وجود این، حتی اگرهدیش نقش یکی از بیگانگان مهاجم فضایی را بازی کند و وسیله آزار دو شخصیت اصلی و نوجوان فیلم باشد هم جای شگفتی نیست .

کوری فینلی انتخاب مناسبی برای ساخت فیلم و اقتباس از این داستان است. اولین فیلم او، تروبردز (با عنوان اصلی Throughbreds) محصول سال ۲۰۱۷ ، یک فیلم ژانرمهیج برای نوجوانان بود. شایان ذکر است فیلم آموزش بد او هم دارای عناصر و شخصیت‌های نوجوان‌پسند بود. این فیلم در باره یک روزنامه‌نگار دبیرستانی است که جریان پرونده فسادی را در مدرسه‌ای پی‌گیری می‌‌کرد.

به نظر می‌رسد که کوری فینلی کارگردانی است که بیشتر از بسیاری از معاصران خود در باره زندگی و دغدغه‌های نوجوانان، فعالیت می‌کند. با این حساب کنجکاویم ببینیم آیا او علاوه‌برجزئیات زندگی عشقی عجیب و غریبی که در کتاب اندرسون وجود دارد، چیزی دیگری به داستان فیلم اضافه خواهد کرد یا نه.


فیلم جدید «وزن غیرقابل تحمل استعدادهای عظیم»؛ همکاری تیفانی هدیش و نیکولاس کیج


منبع: Slash Film

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم