حضور شخصیت مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ در دنباله انیمیشن مردعنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی

انیمیشن مرد عنکبوتی: سفربه دنیای عنکبوتی (با عنوان اصلی Spider-Man: Into The Spider-Verse) در سال ۲۰۱۸ مورد تعریف و تمجید بسیاری قرار گرفت، چون واقعا عالی بود: تصویری شفاف، هیجان انگیز، احساسی هوشمندانه. در سال ۲۰۱۹ دنباله داستان به‌صورت رسمی منتشر شد و البته ما برای دیدن آن همچنان باید تا سال ۲۰۲۲ منتظر بمانیم. اکانت رسمی این انیمیشن در توییتر، با انتشار تصویری از میگل اُهارا ملقب به مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ کنجکاوی هواداران را برانگیخت.


نگاهی به انیمیشن نبض جنگل | فیلمی دوست‌داشتنی برای تمام اعضای خانواده


کاراکتراُهارا که اُسکار آیزاک صداپیشگی آن را بر عهده دارد، یک متخصص ژنتیک ساکن نیویورک در زمان آینده است که سعی دارد توانایی‌های مرد عنکبوتی را بازآفرینی کند؛ در مسیر این تلاش‌ها، دی‌ان‌اِی اُهارا با دی‌اِن‌ای یک نوجوان طراح وب ترکیب می‌شود. تصویر مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ نکته جدیدی ندارد اما با توجه به توییت، به نظر می‌رسد که او در دنباله انیمیشن مردعنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی نقش مهمی بازی خواهد کرد و همچنین ما فرصت داریم که با دیگرمردهای عنکبوتی از جهان‌های دیگر آشنا شویم.


فیلم جدید مارول به کارگردانی اسپایک لی


هنوز معلوم نیست که آیزاک برای صداپیشگی کاراکتر تایید شود اما با توجه به نتایج کار قبلی او می‌توان گفت برگشت دوباره‌اش بعید به‌نظر می‌رسد. نقش مایلز مورالز بر عهده شامیک مور، کارگردانی بر عهده خواکیم دوس سانتوز و تهیه‌کنندگی هم دوباره بر عهده فیل لُرد و کریس میلر خواهد بود.
به‌عنوان نکته آخر، تیزینگ توییتری دنباله انیمیشن مردعنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی این نوید را می‌دهد که می‌توانیم منتظر جذابیت‌های بصری نوآورانه‌تری هم باشیم.


معرفی مجموعه فیلم های «مرد عنکبوتی»


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

1 دیدگاه
  1. Espider می‌نویسد

    منتظر بخش بعدی اسپایدرمن هستم…