بردلی کوپر در فیلم جدید دل تورو بازی می‌کند

گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که بردلی کوپر قرار است در فیلم جدید دل تورو که کوچه کابوس نام دارد، بازی کند. تاریخ اکران فیلم مشخص نیست.

گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره کرده‌اند که بردلی کوپر در فیلم جدید دل تورو که «کوچه کابوس» نام دارد، بازی خواهد کرد. فیلم جدید دل تورو با فیلم‌های قبلی او متفاوت خواهد بود و بیشتر المان‌های ترسناک در آن به کار رفته است. گی‌یرمو دل تورو به واسطه فیلم «شکل آب» چند جایزه اسکار دریافت کرده بود. بردلی کوپر هم در چند وقت گذشته به دلیل بازی در فیلم «ستاره‌ای متولد شده‌است» و «مول» مورد توجه قرار گرفته است. او در فیلم انتقام جوبان آخر بازی هم به عنوان صداپیشه شخصیت «راکت» حضور داشت. قبلا شایعه شده بود که لئوناردو دی‌کاپریو هم در این فیلم بازی می‌کند.

فیلم جدید دل تورو

خبر بازی کوپر در فیلم گی‌یرمو دل تورو هنوز رسما تایید نشده است و باید منتظر خبرهای بعدی بمانیم. فیلم‌نامه کوچه کابوس توسط دل تورو و «کیم مرگان» نوشته شده که با الگو برداری از کتابی با همین نام ساخته می‌شود. حتی در سال ۱۹۴۷ هم فیلمی از روی این کتاب ساخته شده بود. تهیه کنند‌های این فیلم هم دل تورو و «جی. مایلز دیل» هستند. هنوز مشخص نیست که این فیلم در چه تاریخی اکران می‌شود، اما روند فیلم‌برداری آن در پاییز امسال شروع خواهد شد. بعید این این فیلم در تابستان یا پاییز سال ۲۰۲۰ اکران شود.


منبع: Coming Soon

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم