فیلم های کمپانی وارنر برای سال ۲۰۲۳

چند نمونه از فیلم های مهم و بلاک‌باستر کمپانی وارنر در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهند شد؛ برای اطلاعات بیشتر با فیلیمو شات همراه باشید.

کمپانی برادران وارنر سال آینده با عرضه‌ آثارش در سینماها و شبکه‌ اچ‌بی‌او مکس تحول عظیمی در مدل اقتصادی سینماداری و صنعت سینما ایجاد خواهد کرد. به‌هرروی، برای آن‌هایی که انتظار دارند این شیوه تا چندین سال ادامه پیدا کند، باید گفت که همینطور هم هست. چند نمونه از فیلم های مهم و بلاک‌باستر کمپانی وارنر در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهند شد؛ از جمله پیش‌درآمدی بر فیلم مد مکس (Mad Max) با عنوان فیوریوسا (Furiosa) و لایواکشنی براساس کارتون محبوب مجموعه‌ لونی تونز، یعنی کایوت و رودرانر (اک‌می) (Coyote vs. Acme) و اقتباس موزیکال تازه‌ای از اثر پرفروش و برنده‌ جایزه‌ تونی، رنگ بنفش (The Color Purple).

تاریخ پایان تولید فیلم های ذکرشده از کمپانی وارنر در سال ۲۰۲۳ خواهد بود. توبی امریک مدیر وارنر گفت که این فیلم‌ها در سطح جهانی اکران خواهند شد و بعدتر در شبکه‌ اچ‌بی‌او مکس عرضه می‌شوند.
پیش‌درآمد مد مکس، یعنی فیوریوسا به کارگردانی جورج میلر در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳ بر پرده‌ سینماها ظاهر خواهد شد. در این فیلم، آنیا تیلور جوی ستاره‌ سریال گامبی وزیر (The Queen’s Gambit) و فیلم شکافته (Split) در نقش اصلی ظاهر خواهد شد؛ نقشی که پیش‌تر شارلیز ترون در فیلم مد مکس: جاده خشم (Mad Max: Fury Road) ایفا کرده بود. از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به ستاره‌ مجموعه فیلم‌های ثور یعنی کریس همسورث و ستاره‌ سریال نگهبانان (Watchmen)، یحیی عبدالمتین دوم اشاره کرد.


خبر تکمیلی: جرج میلر و صحبت از آینده کاراکتر فیوریوسا در فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم»

خبر تکمیلی: جرج میلر به شایعات درباره فیلمنامه «مکس دیوانه: جاده خشم» پایان می‌دهد


کایوت و رودرانر هم یک ماه بعد از مد مکس در ۲۱ جولای ۲۰۲۳ اکران می‌شود. فیلم با تمرکز بر دو ستاره‌ رقیب در دنیای لونی تونز یعنی ایی. کایوت و مأمور تحویل رودرانر (اک‌می) ساخته شده. رقابتی که همیشه هم با دنبال کردن و فرار و دام‌گذاری همراه بوده که نتیجه‌ای هم جز انفجارهای بزرگ و ریخت‌وپاش و البته صدمات اساسی به کایوت نداشته است. فیلمنامه‌ این فیلم را جیمز گان، سمی بورچ، جرمی اسلاتر، جان سیلبرمن و جاش سیلبرمن نوشته‌اند و بنظر می‌رسد که حسابی خنده‌دار باشد.

رنگ بنفش هم قرار است در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۳ به سینماها بیاید و در زمان تعطیلات اکران شود. این فیلم که از نمایش موزیکال برادوی با همین نام که برنده‌ی جایزه‌ تونی هم شده، اقتباس شده. خود نمایش موزیکال نیز براساس رمانی از آلیس واکر ساخته شده است، رمانی که برای نویسنده‌اش جایزه‌ پولیتزر را به ارمغان آورده است. بلیتس بازاووله کارگردانی این فیلم را برعهده داشته و فیلمنامه‌ اثر را مارکوس گاردلی نوشته. استیون اسپیلبرگ و اپرا وینفری هم از تهیه‌کنندگان این فیلم هستند، که هردو در نسخه‌ای از این اثر که در سال ۱۹۸۵ ساخته شده، در مقام کارگردان و بازیگر حضور داشتند. کوینسی جونز، اسکات سندرز، آلیس واکر، ربکا واکر مارا جیکوبز هم از دیگر اعضای تیم تهیه‌کنندگی این فیلم به شمار می‌آیند.


منبع:‌ Slash Film

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم