نتفلیکس مراحل فیلمبرداری مرد خاکستری را به تاخیر انداخت

به دلیل‌ شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در کالیفرنیا، نتفلیکس چاره‌ای جز تاخیر در شروع فیلمبرداری فیلم تریلر مرد خاکستری (با عنوان اصلی The Gray Man) نداشت.

به دلیل‌ شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در کالیفرنیا، نتفلیکس چاره‌ای جز تاخیر در تاریخ شروع مراحل فیلمبرداری فیلم تریلر مرد خاکستری (با عنوان اصلی The Gray Man) نداشت؛ برنامه از این قرار بود که این فیلم با بازی کریس ایوانز و رایان گاسلینگ در اواسط ماه ژانویه آغاز به فیلم‌برداری کند اما  متاسفانه طبق نقشه پیش‌نرفت…


آنا د آرماس در فیلم مرد خاکستری نقش مقابل کریس ایوانز و رایان گاسلینگ را بازی می‌کند


نتفلیکس هنوز جزئیاتی از این تاخیر منتشر نکرده ‌است، اما عوامل تیم تولید از متوقف شدن پروژه خبر داده‌اند و دلیل آن‌ را افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کالیفرنیا دانستند. این تیم در حال آماده‌سازی و ساخت صحنه‌ فیلمبرداری مرد خاکستری در لانگ بیچ بود و حالا کارشان متوقف شده ‌است.

شرکت California State Film Commission در ماه آگوست اعلام کرد مالیاتی که برای فیلم مرد خاکستری در نظر گرفته شده، ۲۰ میلیون دلار خواهد بود و این درحالی است که ۹ پروژه دیگر فقط مبلغ ۵۰ میلیون دلار برای در نظر گرفته شده بود.

در ماه جولای بود که باخبر شدیم قرار است فیلمی با اقتباس از کتاب پرفروش مارک گرینی ساخته شود. در این فیلم، گاسلینگ نقش مامور سابق سازمان سیا را بازی می‌کند که این روزها به قاتلی اجیرشده تبدیل شده ‌است؛ در این بین، همکار پیشین این مامور سابق (با بازی ایوانز) در تلاش برای به‌دام انداختن اوست …

کارگردانان این فیلم جو و آنتونی روسو هستند. همچنین تهیه‌کنندگی این فیلم را کمپانی ای‌جی‌بی‌او عهده دار شده و بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون دلاری به این فیلم اختصاص داده‌ است. جالب ‌است بدانید، این پروژه یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های نتفلیکس خواهد بود.

متن فیلم‌نامه به قلم جو روسو، کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی خواهد بود. درواقع، این فیلم اولین محصول مشترک این سه نفر نیست، بلکه پیش‌ازاین، فیلم انتقام جویان: پایان بازی (با عنوان اصلی Avengers: Endgame) و فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت (با عنوان اصلی Avengers: Infinity Wars) را با همکاری آن‌ها دیده‌ایم.

در ضمن، شرکت تهیه‌کنندگی برادران روسو و مارک لورکا (ای‌جی‌بی‌او) به تنهایی تهیه‌کنندگی این پروژه را به دست نگرفته بلکه در این مسیر جو روث و جف کیرشنبام (شرکت Roth/Kirschenbaum) با این تیم همراه خواهد بود.


منبع: Variety

این‌ها را هم بخوانید

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم