تولید فصل سوم سریال خدمتکار آغاز شد

اپل تی وی پلاس قرارداد تولید فصل سوم سریال خدمتکار را با ام نایت شیامالان منعقد کرد. این در حالی است که فصل دوم هنوز پخش نشده است.

هنوز فصل دوم سریال خدمتکار (با عنوان اصلی Servant) پخش نشده است اما کمپانی اپل تی‌وی پلاس سفارش تولید فصل سوم این سریال ترسناک و هیجان‌انگیز را داده.
ام. نایت شیامالان تهیه‌کننده‌ اجرایی و تونی باسگولپ کارگردان و نویسنده‌ این سریال هستند. داستان این سریال درباره‌ زوجی جوان است که پرستاری مرموز برای نوزادشان استخدام می‌کنند. فصل اول با داستانی میخکوب‌کننده به پایان رسید و با شنیدن خبر تولید فصل سوم سریال خدمتکار می‌توان حدس زد که فصل دوم هم حسابی شگفت‌انگیز است.


نفد فیلم سینمایی خدمتکار


ام‌. نایت شیامالان در یکی از اکانت‌های شبکه‌ اجتماعی‌اش اعلام کرد که اپل تی‌وی پلاس سفارش تولید فصل سوم این سریال ترسناک را داده ‌است، او گفت: «شانس این رو دارم که اعلام کنم اپل تی‌ویپلاس سفارش تولید فصل سوم سریال خدمتکار را داده، حتی قبل از این‌که فصل دوم پخش شود. اپل شریک خوبی بوده و همشه این سریال رو حمایت کرده. من دوست دارم داستان رو در۴۰ قسمت نمایش بدم. می‌دونم نمی‌شه هیچ ‌جوره تشکر کرد اما این بهترین خبری بود که شنیدم.» تا کنون یک فصل ۱۰ قسمتی از این سریال پخش شده است، با توجه به این که فصل دوم نیز شامل ۱۰ قسمت خواهد بود و بنابر گفته‌های شیامالان این سریال تنها چهار فصل خواهد داشت.

اما در فصل اول چه گذشت؟

در فصل اول با زوجی اهل فیلادلفیا به نام‌های دوروتی (با بازی لورن آمبورز) و شان ترنر (با بازی توبی کبل) آشنا شدیم، اما در خانه‌ آن‌ها اوضاع بر وفق مراد نیست؛ به دلیل شرایط نامساعد روحی دوروتی، نوزادشان جریکو جان خود را از دست می‌دهد. برای تسکین غم دوروتی، شان عروسکی که شبیه به نوزاد واقعی است به او می‌دهد. اما دوروتی واقعا باور می‌کند که این عروسک فرزند او (جریکو) است و به‌نظر می‌رسد از ماجرای مرگ او هیچ خاطره‌ای در ذهن ندارد. در گیر و دار این ماجرا، پرستاری به نام لین (با بازی نل تایگر فری) وارد این خانه می‌شود. اما ماجرا از وقتی ترسناک می‌شود که عروسک ناپدید می‌شود و نوزادی واقعی جای او را می‌گیرد. اما قضیه از چه قرار است؟ آیا لین این بچه را از کسی دزدیده؟ آیا جریکو دوباره متولد شده؟


نقد و بررسی فصل اول سریال «خدمتکار»


فصل اول این‌گونه تمام می‌شود: لین عروسک را ناپدید کرد، حال روحی دوروتی بهتر شد و مرگ جریکو را به خاطر آورد. در فصل دوم، روی دیگری از ماجرا را با فاش شدن هویت واقعی لین خواهیم دید و شاهد اتفاقات ماورا الطبیعه خواهیم بود.
فصل دوم این سریال ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ (۲۶ دی ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد. اگر به تماشای سریال‌های ترسناک علاقه دارید، خدمتکار را از دست ندهید…

سریال خدمتکار در فیلیمو

منبع: Slash Film

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم