کلوئه کلمن در فیلم تریلر ۶۵ همبازی آدام درایور می‌شود

کلوئه کلمن در فیلم ۶۵ با آدام درایور همکاری خواهد داشت؛ یک تریلر علمی تخیلی به نویسندگی و کارگردانی اسکات بک و برایان وودز.

در ماه سپتامبر باخبر شدیم، آدام درایور در فیلمی علمی‌-تخیلی و تریلر بازی خواهد کرد و نویسندگان فیلم یک مکان ساکت (با عنوان اصلی A Quiet Place)، اسکات بک و برایان وودز، بار دیگر دست به همکاری زده‌اند ولی این‌بار علاوه بر نویسندگی، وظیفه‌ کارگردانی را نیز برعهده‌ خواهند داشت. (جزییات خبر)
اخیرا باخبر شدیم که بازیگر جدیدی به این تیم اضافه شده ‌است: کلوئه کلمن ستاره‌ فیلم جاسوس من (با عنوان اصلی My Spy) در فیلم ۶۵ با آدام درایور همکاری خواهد داشت.

جزئیات زیادی از موضوع فیلم در دسترس نیست و متاسفانه کلوئه کلمن هم در مصاحبه‌اش اطلاعات جدیدی از داستان فیلم ۶۵ بروز نداد. تنها می‌دانیم سونی این فیلم را بر اساس داستانی واقعی می‌سازد.
سم ریمی نیز در تولید این اثر همکاری خواهد داشت؛ او، اسکات بک و برایان وودز را در نگارش یک قسمت از سریال ۵۰ ایالت وحشت همراهی کرده بود؛ سریالی که در کوییبی منتشر می‌شود.

نقد و بررسی سریال «۵۰ ایالت وحشت»؛ افسانه‌های ترسناک ایالات‌متحده آمریکا

فیلم کمدی و عاشقانه‌ کلمن به نام با من ازدواج کن (با عنوان اصلی Marry Me) به‌زودی اکران می‌شود؛ او همچنین در فیلم تریلر Gunpowder Milkshake بازی کرده و نقش کوچکی هم در فیلم آواتار ۲ (با عنوان اصلی Avatar 2) داشته ‌است.

درباره فیلم با من ازدواج کن و چند فیلم عاشقانه دیگر که در سال ۲۰۲۱ اکران خواهند شد


منبع: Empire Online

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم